Neler Yeni

Uyguna 4060 i5 12400f sistem tavsiyesi

erenismo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eren
Bütçe
20000
Selamlar arkadaşlar yakın bir zamanda sistem almayı düşünüyorum fiyat bandım 20 23 civarında ben bir haftadir detaylıca araştırmalarim sonucu iki sistem buldum önemli parçaları aynı olsada anakart gibi unsurları farklı
Sistem1: https://l24.im/xJFuC9M
Sistem2: https://l24.im/gABGz

Bu fiyat bandında en f/p sistem bu duruyor bütçemi 4060ti için zorlayabilirim fakat taksitle alacağım için vatandan olması iyi olur gibi. Onun haricinde bu iki modelden hangisini tavsiye edersiniz başka sistem tavsiyelerinize açığım 19 yaşında ilk adam akıllı sistemimi alacağım için heyecanlıyım eski PC emektar 4gb ram i3 3. Nesil yardımcılarınızi bekliyorun iyi forumlar

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,477
İsim
.
Selamlar arkadaşlar yakın bir zamanda sistem almayı düşünüyorum fiyat bandım 20 23 civarında ben bir haftadir detaylıca araştırmalarim sonucu iki sistem buldum önemli parçaları aynı olsada anakart gibi unsurları farklı

Bu fiyat bandında en f/p sistem bu duruyor bütçemi 4060ti için zorlayabilirim fakat taksitle alacağım için vatandan olması iyi olur gibi. Onun haricinde bu iki modelden hangisini tavsiye edersiniz başka sistem tavsiyelerinize açığım 19 yaşında ilk adam akıllı sistemimi alacağım için heyecanlıyım eski PC emektar 4gb ram i3 3. Nesil yardımcılarınızi bekliyorun iyi forumlar
Reis incehesaptaki sistemin alınabilir hali bu şekilde
şlk.PNG

Vatandaki sistemi bu şekilde olur
mmmm.PNG

Yada hiçbirşeyi ellemeden bunuda alabilirsin.

Ama tavsiyem 23K bütçesine kadar çıkmışken 23-24 arasında 4060Ti kampanyalı sistemler çıkar gidip onları almandır.

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
867
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim

Bütçen yetiyorsa ve Nvidia şartı yoksa bu sistemi alabilirsin.

hayriye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Hayriye
Reis incehesaptaki sistemin alınabilir hali bu şekilde Alıntıyı görüntüle

Vatandaki sistemi bu şekilde olurAlıntıyı görüntüle

Ama tavsiyem 23K bütçesine kadar çıkmışken 23-24 arasında 4060Ti kampanyalı sistemler çıkar gidip onları almandır.
Forumdakilerin her önerisinin dinlenmeyeceğinin çok güzel kanıtısın. Alacak arkadaşa en büyük önerim sistemleri özelleştirmeden alman sırf kasa ve daha hızlı ssdye o kadar fark verilmez 500gb yapacağına 1tb alırsın o ayrı. Adam o kadar alakasız ki Everest güç kaynaklı kasayı önermiş

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,477
İsim
.
Forumdakilerin her önerisinin dinlenmeyeceğinin çok güzel kanıtısın. Alacak arkadaşa en büyük önerim sistemleri özelleştirmeden alman sırf kasa ve daha hızlı ssdye o kadar fark verilmez 500gb yapacağına 1tb alırsın o ayrı. Adam o kadar alakasız ki Everest güç kaynaklı kasayı önermiş
Eyw kral.
Gerçekten çok haklısın.Onlara bende söz bitti artık.
Bilmeyene söylüyorum +80 sertifikası var diyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

En basitinden forumda bir üyeyle aramda geçen diyalog PSU Gamepower.
nnnn.PNG

erenismo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçen yetiyorsa ve Nvidia şartı yoksa bu sistemi alabilirsin.

hocam bilindik bir mağaza olursa sevinirim bütcem biraz arttı abim alıyorken adam akıllısını al destek çıkarım dedi şunun hakkında fikrin varmı https://www.incehesap.com/pch-f-class-1-1-hazir-sistem-fiyati-45603/?utm-source=search-bar

bütcem biraz arttı abim alıyorken adam akıllısını al destek çıkarım dedi şunun hakkında fikrin varmı https://www.incehesap.com/pch-f-class-1-1-hazir-sistem-fiyati-45603/?utm-source=search-bar

Reis incehesaptaki sistemin alınabilir hali bu şekilde Alıntıyı görüntüle

Vatandaki sistemi bu şekilde olurAlıntıyı görüntüle

bütcem biraz arttı abim alıyorken adam akıllısını al destek çıkarım dedi şunun hakkında fikrin varmı https://www.incehesap.com/pch-f-class-1-1-hazir-sistem-fiyati-45603/?utm-source=search-bar

hayriye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Hayriye
Eyw kral.
Gerçekten çok haklısın.Onlara bende söz bitti artık.
Bilmeyene söylüyorum +80 sertifikası var diyor.

En basitinden forumda bir üyeyle aramda geçen diyalog PSU GamepowerAlıntıyı görüntüle
Kankim sen Xpg kasa önermişsin ama onda Everest psu güç kaynağı var yani çok daha kötü aslında. Diğer konuya gelirsek 80+ pek bir anlam ifade etmiyor o verimlilik önemli olan aslında güç kaynağı korumaları iki kasanın da ne koruması var ne yok görünmüyor

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
867
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
hocam bilindik bir mağaza olursa sevinirim bütcem biraz arttı abim alıyorken adam akıllısını al destek çıkarım dedi şunun hakkında fikrin varmı
Tebilon güvenilir mağaza hocam. Birçok hazır sistem kanalı ile sistem çıkartmışlardı. Forumda ordan ürün alanlarda hiçbir sorun yaşamadı.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,477
İsim
.
Kankim sen Xpg kasa önermişsin ama onda Everest psu güç kaynağı var yani çok daha kötü aslında. Diğer konuya gelirsek 80+ pek bir anlam ifade etmiyor o verimlilik önemli olan aslında güç kaynağı korumaları iki kasanın da ne koruması var ne yok görünmüyor
Aga görmedim ben onu XPG yi görünce PSU da XPG olur diye yorumladı.

hayriye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Hayriye
Aga görmedim ben onu XPG yi görünce PSU da XPG olur diye yorumladı.
Olur öyle çok anormal yerlerde yaşanmıyorsa bütçe kıt kanaat yetiyorsa bazı yükseltmelere gerek yok. Burada da senin ayıbın yok İncehesap’ın terbiyesizliği mantıken akla o gelir

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,477
İsim
.
Olur öyle çok anormal yerlerde yaşanmıyorsa bütçe kıt kanaat yetiyorsa bazı yükseltmelere gerek yok. Burada da senin ayıbın yok İncehesap’ın terbiyesizliği mantıken akla o gelir
Reis normalde o kasanın içinde XPG psu var bunlar söküp everest koymuşlar

1000003255.jpg

Bak reis kasa bu içinde kendi XPG psu ile geliyor ben kasayı görünce aklımda direk XPG psu su ile canlandınne bileyim tezgaha düştük kusura bakma

hayriye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Hayriye
Reis normalde o kasanın içinde XPG psu var bunlar söküp everest koymuşlar

Alıntıyı görüntüle

Bak reis kasa bu içinde kendi XPG psu ile geliyor ben kasayı görünce aklımda direk XPG psu su ile canlandınne bileyim tezgaha düştük kusura bakma
Estağfurullah normali o zaten bu kasalar kendi marka güç kaynağıyla gelir. Eğer kendi markasıyla gelmiyorsa kasa ve güç özelleştirmesi ayrı seçeneklerde sunulur senin suçun yok örnek de atıyorum

Genelde böyle olur kasayla güç kaynağı ayrı seçilir ama amaç itelemek olunca böyle oluyor demek

Ekler

• IMG_4191.png
    IMG_4191.png
    228.6 KB · Hit: 7
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,665
Üyeler
158,162
Son üye