Neler Yeni

Valo hesap almak mı kendin dizmekmi

CyperFly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Emre
Zaten hesap satışı sıkıntı iş anca tanıdıktan alıp/satacaksın öbür türlü alınmaz zaten.
Yani ben satmak istiyorum açıkçası ama inan asla uğraşamam karşı tarafla. Arada belki girerim diye tutuyorum insanlar da maçlarda riot uğurluğunu görünce yetkili zannediyorlar bazen eğlenceli oluyor.

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Senin yanlış düşündüğün bir bölüm var. Siteden alırsam problem olmaz sanıyorsun veya sonrasında destek sağlarlar diye düşünüyorsun. Hangi aracı site ile alırsan al. Hesap senden geri alındığında hiçbir şey yapamazsın. Aracı sitede yapamaz. Zaten suç olan bir durumdan dolayı dava açamaz. Sözleşmelerdeki yazanlar sayfa doldurmak için. Bunu bilerek hareket et.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,259
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Çok sıkıcı ama öyle
Mesaj otomatik birleştirildi:

En azından 2k ya filan dene
Satamaz anca ilk mail vermesi gerek ilk mail verse bile hesabı geri alma şansı var satıcının ondan dolayı sıkıntı. Ayrıca hocam güvenin bana ben pişmanım yatırdığım için ayrıca şu an vp fiyatları da pahalı hesap satın alma işine girmeyin zaten hiç zaten sıkılıyorsunuz oyundan bi zaman sonra onun yerine gidin oyun alın daha mantıklı sadece desen için değmez daha önceden de yatırdığım oyunlar olmuştu akıllanmadım zevk için çok hoşuma gidiyo diye yine aldım bu böyle aldıkça devamı geliyo 200 den bişey olmaz diye diye 1k oldu.

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Eagle
Satamaz anca ilk mail vermesi gerek ilk mail verse bile hesabı geri alma şansı var satıcının ondan dolayı sıkıntı. Ayrıca hocam güvenin bana ben pişmanım yatırdığım için ayrıca şu an vp fiyatları da pahalı hesap satın alma işine girmeyin zaten hiç zaten sıkılıyorsunuz oyundan bi zaman sonra onun yerine gidin oyun alın daha mantıklı sadece desen için değmez daha önceden de yatırdığım oyunlar olmuştu akıllanmadım zevk için çok hoşuma gidiyo diye yine aldım bu böyle aldıkça devamı geliyo 200 den bişey olmaz diye diye 1k oldu.
Hocam haklısınızda ben alacağım kadar oyun aldım başka almam ve de benim aylık gelirim var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka karşı tarafla uğraşmak kadar delirten bişey yok
😁 Karşı tarafta tam güvence lazım

CyperFly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Emre

egle

80+ Bronze