Neler Yeni

Yardım valo lol fps sorunum var

Nötr0n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Salih GÜNEŞ
arkadaşlar oyunlarda hiç fps sorunu yaşamıyordum valoda 200 den asagı fps görmezdim ama son haftalar hep kasamaya başladı valorant ve lol. bilgisayarı sııfırladım ama hala düzelmedi valorantta bir nebze düzelme var eskisi gibi olmasada ama lolde hala düşük alıyorum bir anda neden böyle olmaya başladı bir bilgisi veya önerisi olan var mı acaba?

EfoWars

80+ Bronze
İşletim sistemi, Windows Store ve sürücüler güncel mi? Oyun dosyalarını doğruladın mı? Grafikleri en yüksekte ve en aşağıda denedin mi?

freygasm

80+ Gold
Sistem bilgisi verir misin?

Kyles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
753
İsim
Caner
işletim sistemi ve driver güncel tut sonrası için işlemci veya ekran kartı ısılarını kontrol et.,depolama birimin için bi sağlık testi yap.

Nötr0n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Salih GÜNEŞ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sistem bilgisi verir misin?
r5 3600 rx580 16 gb ram 3200 mhz
Mesaj otomatik birleştirildi:

işletim sistemi ve driver güncel tut sonrası için işlemci veya ekran kartı ısılarını kontrol et.,depolama birimin için bi sağlık testi yap.
drşverlar güncel ısılar normal depolama için sağlık olayını ypamadım sadece ssd diskini(valo ve lolun kurulu oldugu disk) sıfırladım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşletim sistemi, Windows Store ve sürücüler güncel mi? Oyun dosyalarını doğruladın mı? Grafikleri en yüksekte ve en aşağıda denedin mi?
grafikler her zaman kullanıdıgm ayarda ekran kartı driver guncel dıger dedıklerın hakkında bi fikrim yok...

Top Bottom