Neler Yeni

VALORANT 3.PARTİ YAZILIM BAN SEBEBİ

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Arda G
Arkadaşlar kısaca özet geçiyorum pc yeni formatlandı. İçinde KO ve Valorant dışı oyun yok. Ekstra program olarak sadece discord, teamspeak ve g300s'in driverı yüklü . Office programlarını bile yüklemedim. 0'dan hesap açtım eğitim modundan sonra ilk maça girdim. 4. raudn'da adamı öldürdüğüm gibi 3.parti yazılım banı yedim. Tam olarak vanguard neyi 3.parti yazılım olarak algılıyor bilgisi olan var mı?
İlk önce Everything adlı programı indirip ss alıp ticket bölümüne koyun. Win+R tuşuna basıp recent yerinin de fotoğrafını alıp yine dediğim gibi ticket kısmına ekleyin ve Denetim Masası'na gelip oradaki tüm programların yine ssini alıp ticket yerine koymalısın. Eğer gerçekten haksız yere yediysen 3 ayda kalkar.

mamicim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammed
İlk önce Everything adlı programı indirip ss alıp ticket bölümüne koyun. Win+R tuşuna basıp recent yerinin de fotoğrafını alıp yine dediğim gibi ticket kısmına ekleyin ve Denetim Masası'na gelip oradaki tüm programların yine ssini alıp ticket yerine koymalısın. Eğer gerçekten haksız yere yediysen 3 ayda kalkar.
hesap 0 lwl bir hesap olduğu için hesap banı pekte sorun değil. Benim korktuğum şey yeni hesap açınca onunda yemesi. Sonuçta neyin buna sebep olduğunu bilmiyorum. En azından şunlar şunlar sebep oluyor diye kesin bir bilgiye ulaşabilsem önlem alıp yeni bir hesapla oynayabilirim.

asawer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
turan
Arkadaşlar kısaca özet geçiyorum pc yeni formatlandı. İçinde KO ve Valorant dışı oyun yok. Ekstra program olarak sadece discord, teamspeak ve g300s'in driverı yüklü . Office programlarını bile yüklemedim. 0'dan hesap açtım eğitim modundan sonra ilk maça girdim. 4. raudn'da adamı öldürdüğüm gibi 3.parti yazılım banı yedim. Tam olarak vanguard neyi 3.parti yazılım olarak algılıyor bilgisi olan var mı?
aynısı banada oldu riota ticket atsanda bir çözüm yerine sadece herkese yazılan şeyleri kes kopyala yapıp atıyorlar bu kadar geçmiş olsun demekten başka çare yok hwid ban yemişisndir yaza kadar açılır bende de öyle olacak sende de öyle olur mağlasef

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Arda G
hesap 0 lwl bir hesap olduğu için hesap banı pekte sorun değil. Benim korktuğum şey yeni hesap açınca onunda yemesi. Sonuçta neyin buna sebep olduğunu bilmiyorum. En azından şunlar şunlar sebep oluyor diye kesin bir bilgiye ulaşabilsem önlem alıp yeni bir hesapla oynayabilirim.
Hesap banı değil donanım banı yediniz. Yeni hesap açmaya çalışmayın oda ban yer çünkü dediğim gibi donanımsal. Eğer paranız varsa HWID Spoofer'lara bakabilirsiniz.

asawer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
turan
bir çok kişi bu olaydqan muzdarip oluyor mağlasef ki youtube yaz tonla video var

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Arda G
aynısı banada oldu riota ticket atsanda bir çözüm yerine sadece herkese yazılan şeyleri kes kopyala yapıp atıyorlar bu kadar geçmiş olsun demekten başka çare yok hwid ban yemişisndir yaza kadar açılır bende de öyle olacak sende de öyle olur mağlasef
Tek çare ya beklemek ya da adam gibi 100 200 TL para verip Spoofer almak.

asawer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
turan
ticket atın isterseniz. gelen cevabı da paylaşırsanız sevinirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

dediğim gibi sadece aklıma g300s yazılımındaki macro opsiyonu geliyor. ama macro kullanmadan da atmazlar. bir ticket atın isterseniz.
aslında bilgisyarınızda torrent oyun dosyları varsada ban atıyor oyun valorantla alakalı bir şey olmasada

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö

asawer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
turan
siz 3. parti kullandınız mı?
yemin ederim kullanmadım ki arkadaşımla arada oynuyordum hatta onla beraberdik ban yemeden önceki maçta hani hile olsam neden silver 1 de oynayım ki onu geçtim zaten bunu yaşayan bir ben değilim öyle aman aman killerimde yok her maç 40 vurmuyorum veyada 25 falan ya kendi gözümle şaait oldum adam ölümsüzlük rankına kadar çıkmış adam derecesizde falan 40 vuruyor her maç bu arada derecesizde 12 veya 15 falan en fazla adam ölüm maçımda karşımma geldi net hile ama ban yemedi ama ne hiikmetse ben yedim kendi konumuda paylaşıcağım konuyuda orda daha detaylı anlatmıştım sıcagı sıcagına https://forum.donanimarsivi.com/konu/valorant-sebebsiz-ban.307159/page-2#post-3039889

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,090
Üyeler
156,280
Son üye
mustafa7263
Top Bottom