Neler Yeni

Valorant 3. Partiden Dolayı Ban Yeme

Tilstey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Emre
Selamlar öncelikle 4 aydır oyunu oynamama rağmen silmeme rağmen 1 ay önce girmek istediğimde 3. Parti yazılımdan dolayı ban yediğimi gördüm ne yapabilirim riot games banı mı açar mı virüs gibi bir şey bulaştı pc me bütün oyun hesaplarım e postalarım ne varsa çalınmaya çalışıldı riot hesabımı çalmışlardı kısaca açılır mı banım mail atsam

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Selamlar öncelikle 4 aydır oyunu oynamama rağmen silmeme rağmen 1 ay önce girmek istediğimde 3. Parti yazılımdan dolayı ban yediğimi gördüm ne yapabilirim riot games banı mı açar mı virüs gibi bir şey bulaştı pc me bütün oyun hesaplarım e postalarım ne varsa çalınmaya çalışıldı riot hesabımı çalmışlardı kısaca açılır mı banım mail atsam
Büyük ihtimalle hesabı çalıp oyunda hile açmışlardır. Yapabileceğin bir şey yok o banı açmıyor Riot.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,403
İsim
Kerem Çavuş
Genelde hesap güvenliğinden de sen sorumlu olduğun için banı açmazlar , şanslıymışsın veya farklı bi olay vardı

Andromakhe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
AAAAA
İlgilendiği Kategoriler
Anime / Tarih /Eğitim / Siyaset / Teknoloji
Hesabının güvenliğinden tamamen sen sorumlusun bu konuda yardımcı olamıyoruz.

3 yıl önce LOL hesabım için bunu yazmışlardı yine aynı konuydu.

Tilstey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Garip olmuş. Belki çalan kişi hile açmamıştır Riot yanlış ban atmıştır, hilede kimin açtığına falan bakmazlar banı da açmazlar çünkü. Neyse kısacası şanslıymışsın 😀
Selamlar dostum!
TwA2gr75yaZBxYV30cmTaV6P5WkPCf2Y6HRYIktXpFQ9U4-7WS2mUMO1tSEHn17DTcSbu2vETx8vZYnjU-7M2urOBeEsds7214fxfBZwd5_hgmzD5MFkAN6WRoF0p53l09qZ5PMWWggb=s0-d-e1-ft

Bizimle iletişime geçtiğin için teşekkür ederiz, sana yardımcı olmak için buradayız. (. ❛ ᴗ ❛a.)

Hesabının yasaklanmasına gerçekten üzüldüm! Endişelenme, sana yardım etmek için buradayım.

Hesabını kapsamlı bir şekilde inceledik ve komut dosyaları / oyunumuzu etkileyebilecek istismar dosyaları / üçüncü parti program kullanımları sebebiyle kalıcı bir yasak aldığını gördüm. Ancak, o sırada hesapta şüpheli eylemler gördüm!

Şimdi, sana iyi haberlerim var - bu yasaktan senin sorumlu olmadığını onayladığımız için hesabındaki kısıtlamayı kaldırdım.
BTbQheC2r9tpKFCjUCMk9pyboIxsjbKkGiLK7YpJcAIp1wBkx3HI10MUKGtYSLYX4gGptGCx0ylFWjCWhsidnkPxIrm3BEaXhDExy5d1xc6zNJhj2om5zNJGSX6FiUrzuTfv2Vt1hYt9=s0-d-e1-ft

Mesaj otomatik birleştirildi:

Garip olmuş. Belki çalan kişi hile açmamıştır Riot yanlış ban atmıştır, hilede kimin açtığına falan bakmazlar banı da açmazlar çünkü. Neyse kısacası şanslıymışsın 😀
Tek riot hesabım çalındı onun dışında bütün oyun hesaplarım çalınmaya çalışdı Ubisoft steam origin vb girmeye çalışan insanlar anonim insanlar riot IP den testi edebilirsiniz dedim 3 4 ay oynamadım dedim doğal olarak açtılar oynayan kişide hile açıp oynamış cross hair isimlerinde aimli şeyler yazıyordu

Top Bottom