Neler Yeni

Valorant Ban Açılmadımı

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak Emre Özçelik
Valorantta 5 ay önce bir salaklık yapıp hile açmıştım.Cezamı yedim ve üstünden 5 ay geçti banım kalktı gözüküyor.Yeni hesap açıp girdim 2 el oynadım çıktım ertesi gün girdiğimde ban yemiştim başka hesap açıp tekrar girdim 1 elk oynadım çıktıım tekrar girdiğimde yine ban yemiştim nedenini veya çözümünü bilen varmı?

{ExperElite}

80+ Bronze
Valorantta 5 ay önce bir salaklık yapıp hile açmıştım.Cezamı yedim ve üstünden 5 ay geçti banım kalktı gözüküyor.Yeni hesap açıp girdim 2 el oynadım çıktım ertesi gün girdiğimde ban yemiştim başka hesap açıp tekrar girdim 1 elk oynadım çıktıım tekrar girdiğimde yine ban yemiştim nedenini veya çözümünü bilen varmı?
Afk kaldiysaniz veya kufur ettiyseniz veya trollediyswniz yersiniz hocam afkdan 2024 e kadar ban yedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eyyüp GÜL
ANAKART BANI YEMİŞ OLABİLİRSİNİZ

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
Abdullah
Bu ara çok hile var. Adam her an yerini görüyor. Her defasında adamı görmeden öldüğüm kişiler de denk geliyor. Reportluyorum bakalım inşallah ban yiyorlardır

Can...

80+ Platinum
donanım banı yemişsin dir ondan dır

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,719
Üyeler
150,330
Son üye
kerox1
Top Bottom