Neler Yeni

ETS 2 MP Gereksiz süreli ban (eleştiriye açık)

YunusOZ

80+ Bronze
Arkadaşım allah razı olsun benı anlamışsın. Bende bunu anlatıyorum ancak arkadaşlar sanırım mp oynamadıgı için bilmiyor. Bilerek sollatmayıp banlatmaya calısıyor benı ve ben ban yiyorum onu sollamaya baslarken o arkadaş daha da düşük hızda gidiyordu bilerek gaza bastı.
Böyle durumlarda problem yok ama bazı arkadaşlar bu sallamayı abartıyor. Bende edemiyorum öyle yapanları. Tir sürüyoruz, supra değil.

yilmazss0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Tarık Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
Böyle durumlarda problem yok ama bazı arkadaşlar bu sallamayı abartıyor. Bende edemiyorum öyle yapanları. Tir sürüyoruz, supra değil.
Evet ancak herkes sizin gibi değil ki. Kimisi hız yapar hız yapmak demek hatalı sürmek demek değil. Yol boştur hız yaparsın 1 kişi yüzünden neden ban yiyorum ki? Anlarım trafikli yollarda soldan gidip 10 15 kişiyi geçip en öne geçmek hata olur. Ancak sen bomboş yolda 60la gidip arkandan 100le gelene yol vermezsen sen hatalı olursun. Ancak nedense ben ban yiyorum

beratxma1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Berat Tekin
Zaten anlatmaya calıstıgım bu dostum. Hataya sürüklüyorlar insanları. Yol vermeyip üstüne gaza bastıkları için karşıdan gelen tıra dokunmuş oluyoruz bu da hatalı oluyor. Veya gaz kesmeyip daha da hızlanmaya calısıp benim dorseme vurursa yine haksız ben oluyorum çok kez böyle ban yedim
https://cdn.discordapp.com/attachme...7b2172486adeee026283bace4330ae8e632b5185a8d0&
e tamamda dostum yine haksız sen oluyorsn adam gaz kesmek zorunda da değil

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Arkadaşlar bu oyunda Türklere olan kin ve nefret var. Adam oyunu para hilesi yapmadan (yapmak zorunda degil) sadece görev yapcam diye en kalabalık bölgeye girip(duisburg-calais) çok düşük hızla gidip yol vermiyor. Sollayanları da banlatmaya çalışıyor. Aslında oyunun en toksik oyuncuları bunlar. Bunlar yüzünden artık oyundan zevk almamaya basladım hiçbir şekilde sollama yapamıyorum cunku hemen Rec yazıyoralar. Ancak bunu Türkler yapmıyor. En ufak hatanızda 1 ay bilemedin 3 ay ban yiyorsunuz. İtiraz etseniz dahi banınızın açılması imkansız. 3 Ay ban yemiştim. Hakediyorum ancak 3 aylık hiçbir şey yok bundan 3 hafta önce 3 aylık banım acıldı şimdi tekrar 3 ay ban yedim neymiş telsize ford cargo egsoz patlatma sesi verdim diye. Tamamda dostum neden 3 ay atıyorsun ki buna? Yan hesabımdan girsem system hatası alıyorum yani banlı hesabın varken giremezsin diyor. Bunun cozumu arkadaşlar oyunu ya bırakmak ya da Türk serveri falan istemek. Oyunu kimse almıyor diye bir şey yok yabancılardan çok Türkler var oyunda ve yabancılar Türkleri toksik olarak bildiği için en ufak şeyde hemen admine sikayet ediyorlar. Evet banı hakettiğimiz durumlar oluyor ancak süresi çok fazla. Permayı kaldırdık diye en ufak hatamıza 1 ay 3 ay ban atıyorlar. Biz başka oyun oynamıyoruz tır sürmek insanın stresini alıyor oyunda ancak buna da izin vermiyorlar. İsteyene haksız yediğim bütün banları atarım ancak bu oyuna tapan öyle kitleler var ki. Kardeşim haketmişsin diyor. Ben bu oyunda kodlama mod vs. de yapıyorum boş vaktimi buna harcıyorum cunku hosuma gidiyor tıra kodla çakar takmak vs. Ancak her şeye de 3 ay ban yok 1 ay ban vs. olmuyor. Bu durumu nasıl düzeltebiliriz yorumu olan var mı?
Belli bir sayı var tam hatırlamıyorum ama aktif 3 ban falan olunca 4. bana 1 ay sonra 5.ye 3 ay gibi bir sistem vardı ondan ötürü banların uzun süreli geliyor. Dikkatli sürmelisin

yilmazss0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Tarık Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
e tamamda dostum yine haksız sen oluyorsn adam gaz kesmek zorunda da değil
ya dostum şaka mı yapıyorsunuz ben anlamıyorum ya. Evet gaz kesmek zorunda sen hiç hayatında ets 2 mp oynamadın mı? Veya trafik kuralı okumadın mı? Düşük hızla gidiyorsan arkandan gelene yol vermek zorundasın ne demek zorunda değil?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Belli bir sayı var tam hatırlamıyorum ama aktif 3 ban falan olunca 4. bana 1 ay sonra 5.ye 3 ay gibi bir sistem vardı ondan ötürü banların uzun süreli geliyor. Dikkatli sürmelisin
Haklısın bunu sonradan farkettim daha öncesinde uzun süreli ban varsa hep öyle devam ediyor. Bu truckersmp nasıl bir oyuncu kitlesi istiyor anlamıyorum. Kimse modifiye yapmasın ışık takmasın sollama yapmasın herkes düşük hızla gitsin mi istiyorlar anlamıyorum. Sim 1 sunucusu full çekerken sim 2 sunucusu bomboş sim 1de tamamen tıkanıklık var bütün yolu 10 20 km hızla gidiyorsun ama kimse nedense buna bişi demiyor hatalı ve haksız biz oluyoruz

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

umutgenc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Umutgenc
Burada yazan kardeşletimizin yaşı biraz küçük ve sanırım bir kısmının ehliyeti de yok. Dolayısıyla trafik kurallarını da bilmiyorlar. Bir kaç yanlış anlamaya kendi açımdan açıklama getireyim:

Her şeyden önemlisi: Kurallara uymak sizin çıkarınızadır. Bir ben mi diye düşünürseniz, kimse uymaz. Bu bir toplumsal sözleşmedir.

1. Calais duisburgdaki sıkışıklığın tek sebebi kuralsızlıktır.
2. Kimse arkasındakine yol vermek zorunda değildir: Yol varsa, arkadaki geçebiliyorsa sollar.
3. Türk düşmanlığı yok, biyerinizden mağduriyet devşirmeyin.
4. Ban yemeden evvel sizden bir savunma isteniyor ve kendi haklı sebebinizi açıklarsanız ban yemezsiniz.

Truckersmp nin oyuna girmek isteyen herkese trafik kurallarına dair bir sınav yapması lazım. Bunu yapmadan banlaması biraz adaletsizlik oluyor.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,778
İsim
Mert Can Ergün
Türkler ve Japonlar oyunun içine ediyor üstelik 3 lü dorse alıp sürememek telsizi amaçsız yere kullananlar var rahatsız olanlar admine söylüyorlar promods a geç bence kirkenes maden de takıl

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
C.S.
https://cdn.discordapp.com/attachme...7b2172486adeee026283bace4330ae8e632b5185a8d0&
Video atamadım su sekil izlerseniz sevinirim. Peki bunun için ne düşünüyorsunuz? Yol vermeyip bilerek gaza basıyor benı banlatmak için bende karşıdan gelene vuruyorum. Buyrun?
Burada siz hangisisiniz anlamadım ama sollayana birkaç şey söylemek isterim:
Geçemediysen frene basıp, adamın arkasına gireceksin. Sen adamla iddialaşmışsın. Geçememe durumun kesinleştikten sonra daha neyi diretiyorsun mübarek. Karşıdan gelenin ne suçu var? Sırf sollamayı dahi beceremeyen bu gibiler yüzünden online girmiyorum, yaklaşık 2 yıldır single takılıyorum, kafam rahat.

Ensy58

80+ Bronze
promodsa girin calais duisburgda takılmak yerine daha keyifli
kirkeneste lowbed üff

Yasin Çınar

80+ Bronze
bende şey yapıyordum oyunda güzel full volvo ya da scania tır alıyordum arkasına boş dorse atıyordum sonra calais-duisburg yolunda yavaş yavaş gidiyordum (70-80) beni sollmaya çıkan olursa bi yapıştırıyordum karşıdan adam gelirse arada kaynıyordu ama ban sebebiymiş ama hiç ban yemedim bu sebepten.

MamiKK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
969
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri