Neler Yeni

ETS 2 MP Gereksiz süreli ban (eleştiriye açık)

avria

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
avria

yilmazss0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Tarık Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
https://www.bilibili.com/video/BV1U...eb&vd_source=53ae7a947c55cd8bd7713938b447ad16 Buyur. Ufak dokundugum için ban :)b Bu oyunun sorunu bazen lag olabiliyor. Simdi ben bu arkadaşa dokunmuşum hızı kesilmemiş devrilmemiş yoluna devam ediyor. Bundaki banlatma amacı ne ki? Devam et neden banlatmak için ugrasıyorsun.
+ Olarak eğer ben orada devrilmediysem bu benım hatam değil farkındaysanız arkadaşın aynasına bakın ben hala aynı hızda gidiyorum yani lagdan dolayı bu sekilde olmus bazen tırın aynası deyebiliyor.

The Semih

80+ Silver
1698514987027.png

@K1NGO82 bu tarz çok hoşuma gidiyor ATS den çektim.

yilmazss0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Tarık Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
Dostum şeritinde gitmiyorsun kural ihlali var burada.
:D Ya dostum şeridimdyim zaten dönerken hafif dokunmuşum bunun için ban mı yemem gerekiyor? Üstelik bu lag dostum aslında orada şeridimde gidiyorum. Eğer ben çarpsaydım ikimizde devrilirdik ya da yavaşlardık hala aynı hızda gittiğimize göre bu lag oluyor çok yaşayan olur bunu

YunusOZ

80+ Bronze
Alıntıyı görüntüle
@K1NGO82 bu tarz çok hoşuma gidiyor ATS den çektim.
Oynayan yok. Ets 2 den daha iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

:D Ya dostum şeridimdyim zaten dönerken hafif dokunmuşum bunun için ban mı yemem gerekiyor? Üstelik bu lag dostum aslında orada şeridimde gidiyorum. Eğer ben çarpsaydım ikimizde devrilirdik ya da yavaşlardık hala aynı hızda gittiğimize göre bu lag oluyor çok yaşayan olur bunu
Şeridinde değilsin. Videoyu dikkatli izle. Şeridinde olmak için iki çizgi arasında olman lazım.

The Semih

80+ Silver
Karşıdaki hatalı, bir an elin kaşınmış gibi tepki vermişin fakat karşıdaki virajı hızlı almış.

yilmazss0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Tarık Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
Yüzde yüz hatalisin. Bu lag değil. Lagda gittiğin yolda lag olur. Sen gidip carpmissiniz.
Sollama ile alakalı bir şey yok.
Dostum ben hatalı ban yedıklerımden bir tanesini attım diğerleri yok elimde bulursam atarım. Hatalı falan değilim lag bu

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
974
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
ford cargo egsoz patlatma sesi niye aciyon kardesss mdmdmdmd
Bi ara bende mehter falan aciyodum duisburgda trollune kick atiyodu admin

yilmazss0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Tarık Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
ford cargo egsoz patlatma sesi niye aciyon kardesss mdmdmdmd
Bi ara bende mehter falan aciyodum duisburgda trollune kick atiyodu admin
Evet evet. Admin bi ara benı uyardı kapat cb diye bende kapattım. Allah razı olsun ban atmadı ama oyun içi adminle oyun dışı moderatörler çok farklı eğer şikayet edilirsen çok ban yersin

Alıntıyı görüntüle

Aynadan gözüküyor şeritte olduğun karşıdaki NFS gibi oynuyor dediğim gibi :D
Karşıdaki benim dostum zaten şikayet eden arkadaşın gözünden attım. Yıllarca ets 2 oynayanlar bunun lafg oldugunu bilir. Ben zaten şeridimdeyim. Ufak dokunmuşum. Hadi diyelim sizden gidelim bu bir lag değil evet tamam lag değil. Bunun için ban mı yemem gerekiyor bu bir oyun online oyun kimisinin pingi var kimisinin lagı var benim gözümde ben o adama çarpmadım olarak gözüktüm.

https://cdn.discordapp.com/attachme...7b2172486adeee026283bace4330ae8e632b5185a8d0&
Video atamadım su sekil izlerseniz sevinirim. Peki bunun için ne düşünüyorsunuz? Yol vermeyip bilerek gaza basıyor benı banlatmak için bende karşıdan gelene vuruyorum. Buyrun?
Yorumları bekliyorum

YunusOZ

80+ Bronze

yilmazss0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Tarık Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
Hatalı sollama, sanssizliginiza gelmiş. Birde videoyu çeken adam şerefsizlik yapmış sizi sıkıştırmaya çalışmış. 🤣
Arkadaşım allah razı olsun benı anlamışsın. Bende bunu anlatıyorum ancak arkadaşlar sanırım mp oynamadıgı için bilmiyor. Bilerek sollatmayıp banlatmaya calısıyor benı ve ben ban yiyorum onu sollamaya baslarken o arkadaş daha da düşük hızda gidiyordu bilerek gaza bastı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,914
Üyeler
140,725
Son üye
Kutayyy
Top Bottom