Neler Yeni

Valorant Ban Yedi̇m (Yetki̇li̇ Bi̇ri̇ Yardim Etsi̇n)

ReyMysterio619

80+ Bronze
Hayatımda hiçbir FPS oyununda hile açmadım. Bugün oyuna gireyim dedim 3-4 el attım ve oyundan attı
Ban yediniz yazdı ve VAN 5 hatası verdi. Tekrar girmek için istemciyi açtım 3. Parti yazılımdan dolayı kalıcı ban yazıyordu. Çok sinirlendim 1 yıldan beri kastığım hesaptı, çok fazla para yatırmadım Allah'tan sadece 200 lira yatırmıştım. Desteğe de yazamıyorum. Valorant yetkilisi birisi varsa lütfen nedenini söylesin ve geri açılsın hesabım. Hileden ban yiyenler bile 5 aylık yiyiyor ben kalıcı yedim. Sizin gibi şirketin ağzının ortasına tüküreyim. Bundan sonra da oynamam CS'ciyim.

şahin doğan

80+ Platinum
Babanın oğlu valorantta çalışsın yine açamaz. Keyfi ban atıyorlar bu sıralar.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
riota mail atın deniyor

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,476
İsim
bilo
Discord
b1l0
Riota ticket atıp şansını dene, websitesini falan kullanabilirsin. Desteğe nası yazamıyorsun orasını anlayamadım.

İsmlkl_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
İsmail Ahmet
Instagram
İsmlkl_
Riota ticket at anlat derdini ama bu sıra herkes ban yiyor sebepsiz ve bir sorum sorum var valohunt vb istatistik uygulaması kullanıyor muydun?

ReyMysterio619

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
riota mail atın deniyor
Açmamışlar arkadaşınkinş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Riota ticket at anlat derdini ama bu sıra herkes ban yiyor sebepsiz ve bir sorum sorum var valohunt vb istatistik uygulaması kullanıyor muydun?
Ticket atamıyorum sitede mi sorun var acaba oturum istiyor giriyorum sonra sorun çıktı yazıyor.

Hayır hiçbirini kullanmadım

ardashi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Arda
Hayatımda hiçbir FPS oyununda hile açmadım. Bugün oyuna gireyim dedim 3-4 el attım ve oyundan attı
Ban yediniz yazdı ve VAN 5 hatası verdi. Tekrar girmek için istemciyi açtım 3. Parti yazılımdan dolayı kalıcı ban yazıyordu. Çok sinirlendim 1 yıldan beri kastığım hesaptı, çok fazla para yatırmadım Allah'tan sadece 200 lira yatırmıştım. Desteğe de yazamıyorum. Valorant yetkilisi birisi varsa lütfen nedenini söylesin ve geri açılsın hesabım. Hileden ban yiyenler bile 5 aylık yiyiyor ben kalıcı yedim. Sizin gibi şirketin ağzının ortasına tüküreyim. Bundan sonra da oynamam CS'ciyim.
benim hesaba 3.5k yatırılı ben yaşasam şirketi basarım

ReyMysterio619

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vshop diye bir uygulama var telefonumda PC de olmadığım zaman skinleri gösteriyor acaba onun yüzünden mi oldu. Ama hile sayılmaz ki bu

Can...

80+ Platinum
bende afk kaldım 1 sene ban yedim onu nasıl yapıcaz 750tl civarı yatırdım :D

Helixo

80+ Bronze
Açmamışlar arkadaşınkinş

Ticket atamıyorum sitede mi sorun var acaba oturum istiyor giriyorum sonra sorun çıktı yazıyor.

Hayır hiçbirini kullanmadım
eğer olmuyorsa farklı bir oturumla gir

ErenMaiky

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
905
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar
Steam
https://steamcommunity.com/id/maikyeren/
Discord
Maiky#6172
eskiden (HWİD BAN) yemiştim hileden fakat istatistiklerimi inceleyip gerekli kanıtlarımı sunduktan sonra birde hesabımda 3500 vp vardı vp varken niye hile açayım mantıksız yani bunları dedikten sonra hesabım tekrar açılmıştı ticket at

Can...

80+ Platinum
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
937,547
Üyeler
147,373
Son üye
StorMAnqeL
Top Bottom