Neler Yeni

valorant banının belli bir saati var mı?

neurox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Efe
Valorant'tan anakart banı yedim ve 1 Eylül'de açılacak bunun saati belli mi? Sadece 1 Eylül 2024 yazmışlar 1 gün sonra 1 Eylül'de girsem bir sıkıntı olur mu? saat 00:00 da Yoksa garanti olsun diye 2 Eylül'de mi gireyim?

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
Barış Okçu
Valorant'tan anakart banı yedim ve 1 Eylül'de açılacak bunun saati belli mi? Sadece 1 Eylül 2024 yazmışlar 1 gün sonra 1 Eylül'de girsem bir sıkıntı olur mu? saat 00:00 da Yoksa garanti olsun diye 2 Eylül'de mi gireyim?
umarım kalıcı ban yersin hileci
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada anakart banın açılmaz hesabının banı açılır xd spoofer cart curta para yedirerek anakartının banını açtıracaksın yada yeni anakart alacaksın kolay gelsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ahmet ismet
Gir bi acılıyosa oyna açılmıyorsa ticket at riota

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
sefa mert
eğer anakart banı yediysen büyük ihtimal hesabın perma ban yemiştir (belki yememiş olabilir bilmiyorum) bu durumda 1 eylülde oyuna farklı bir hesapla giriş yapabilirsin ama ban yiyen hesabınla bir daha giremezsin

neurox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Efe
umarım kalıcı ban yersin hileci
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada anakart banın açılmaz hesabının banı açılır xd spoofer cart curta para yedirerek anakartının banını açtıracaksın yada yeni anakart alacaksın kolay gelsin
Kardeşim sen ne diyorsun ne hilesi winexp den dolayı yedim allah allah
Desteğe Tpm desteğim yok diye yazabilirmisin ?
yazdım bakalım

Top Bottom