Neler Yeni

Valorant CS:GO'yu bitir mi

Kim kimi bitirir

• CS:GO Valorant'ı

Oylar: 65 52.4%
  • Valorant CS:GO'yu

Oylar: 59 47.6%

• Oy kullanan toplam üye
    124

LowRPM

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
736
İsim
Enes Ersoy
haklısınız hocam

valve büyük bir şirket, valo nun arkasında da rito yani tencent. bu durumda çok çekişmeli bir müccadele olsa da, kazanan half life serisiyle akıllara kazanan, beton yetmez dedirten, valve nin yaptığı, kükreyen bir aslan misaliyle yaklaşılan oyun sies go idir
hocam ama cs go da ejder vandal yok

okankygsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Okan kaygısız
Valoran overwatch yada paladinsi bitirir mi deseniz anlarım da ikisi de fps oyunu olduğu için tam rakip sayılmazlar ki cs nin hatrı sayılır yılların verdiği bir oyuncu kitlesi var.Oyuncu kitlesi olmasa zaten şimdiye bitmişti cs nasıl counter strike source filan tutulmadıysa bu da tutulmazdı..
Her iki oyunda birbirini bitiremez.Birinin arkasında sağlam oyuna sürekli destek veren bir firma var(valorantın)
diğer tarafta oyuncu kitlesi sayesinde ve ticareti sayesinde ayakta duran bir oyun.Mesela valorant'ta skinler parayla satılsın ben koşarak gelirim.Onun dışında şuan valorant'ta ki topluluk beni çekmediği için gidip paladins oynuyorum.

HoYeon Jung

80+ Gold
Valorant ı başka bir şirket çıkarsaydı bu kadar tutacağını sanmıyorum.
Valoranta hali hazırda olan LOL kitlesi geçti. Sonra patladı böyle işte.

prmdmnn

80+ Bronze
Bana kalırsa CS:GO daha iyi ancak Valorant da başarılı gibi durmakta bazı insanlara göre.

HİT_GOOSE

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,098
İsim
GRKM
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, Konu dışı,Futbol
Cs kendini bitiriyor.

Valorant hem oyuncularla ilgileniyor hem de oynaması daha zevkli oldu artık.

Bitiremez ama cs kitlesi azalıyor gün geçtikçe
Oynamıyorum da aktif 1 milyon oyuncusu var. Kolay kolay bitmez. Bitse bile 5 6 yıl sonra biter

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Valorant hile sistemi mükemmel bana göre yani aşırı legit oynadıklarını anladım çünkü hiç belli olmuyo sonra bi anda maç bitiyo hileci tespit edildi vb bide komik olan şey ben bazen mvp iken maç ortasında hileci tespit ediliyor :D o kadar legit oynuyorlar yani
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valorant hile sistemi mükemmel bana göre yani aşırı legit oynadıklarını anladım çünkü hiç belli olmuyo sonra bi anda maç bitiyo hileci tespit edildi vb bide komik olan şey ben bazen mvp iken maç ortasında hileci tespit ediliyor :D o kadar legit oynuyorlar yani
Hile olanın beni geçmediği maç vardı resmen :D

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,732
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Cs 2012 yılında çıkmış bir oyun ve hala Steam'de anlık oyuncu sıralamasında birinci. Cs bitmez. Valorantta takımıma hep 8-9 yaşında bireyler geliyordj bende bıraktım. Cs oynuyorum takımıma 30-40 yaşında bireyler geliyor.
O şans bu arada. Kime 40 yaşındakiler geliyor sürekli?

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,732
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç