Neler Yeni

Valorant Donanım Banı Ne Zaman Açılır?

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,593
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
Yav ne boş yapmışsın mesaj kasmak için mesaj atıyorsun sorduğum soruyla verdiğin cevabın alakası bile yok kullandıysam kullandım benim gibi kullanıp sonradan pişman olan tonlarca kişi de vardır zaten öyle uzun süre kullanıp çok kişiyi ezmedim 1-2 gün sonra ban attılar sordugum soruyu cevaplamayacaksan neden yazıyorsun hayatında oynadığın tüm oyunları hilesiz oynadın sanki
hiçbir online oyunda hile açmadım açmamda yaptım tek hile farming sımulatörde kariyerde para hilesi senin gibi online oyunlarda hile açanlar bidaha girmemek üzere ban atmaları lazım

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,089
İsim
fimmel
Steam
mfimmel
Oynadım? :D

Hiç oyuncu desteğe bilet atıp ban süreni öğrenmeyi denemedin mi cidden. Mainin falan komple gitti bu arada hesaplar silindi.
Valla ne diyeyim oyun hayatında hiç bir oyunda online olsun offline olsun açmadıysan helal olsun evet hesapların silindiğini farkettim oyuncu desteğe attığımda yanlış hata kodu olarak geri dönüş yaptılar tekrar attıgımda çözüldü oldu o yüzden buraya sordum

Tox1c

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
yusuf buğra demir
Evet sorduğun soruya doğru düzgün cevap veren olmamış.
Donanım banını kaldırmanın iki yöntemini biliyorum.
1. Destek birimine giriş yap oradan Riot'a bilet gönder. Yani yardım iste.
2. Olarak oyunu silip başka diske kur.
Başka disk'e kurunc aişe yaradığını duymuştum ama emin değilim

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,089
İsim
fimmel
Steam
mfimmel
Artık yeni tür donanım banları disk numarası ile değil grafik kartı numarası ile oluyor. Başka diske kurmak yerine spoofer da kullanabilirdi ki spooferlar vanguard'a işlemiyor ancak 100-200 dolara kaliteli spoofer satın alması gerekir ki bu da illegale girer tavsiye etmiyorum.
direk bu mesajı yazsaydın ben zaten pişman olmuşum kullandığıma bide linçliyorsunuz üstüne sinirleniyorum elimde değil kusura bakma fazla çıkıştım ama emin ol pişmanım kullanımdan dolayı sadece şuan ne zaman veya nasıl açılır öğrenmek istiyorum

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,430
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
direk bu mesajı yazsaydın ben zaten pişman olmuşum kullandığıma bide linçliyorsunuz üstüne sinirleniyorum elimde değil kusura bakma fazla çıkıştım ama emin ol pişmanım kullanımdan dolayı sadece şuan ne zaman veya nasıl açılır öğrenmek istiyorum
Legal yoldan açamazsın, burada illegal şekilde nasıl açacağını da kimse söylemez. Hile forumlarında cevabını alabilirsin.

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,089
İsim
fimmel
Steam
mfimmel
Legal yoldan açamazsın, burada illegal şekilde nasıl açacağını da kimse söylemez. Hile forumlarında cevabını alabilirsin.
Donanım banı 3 veya 4 ay olarak atılmıyor muydu belirttigim süre dolunca açılıyor mu aslında bekleyebilirim 2 ayı falan kaldı çünkü 3-4 ayın dolmasına
Mesaj otomatik birleştirildi:

spoofer falan araştırmasını yaptımda bildiğim kadarıyla parayla olan şeylerdi onlar gerek duymuyorum eğer 2 aya açılacaksa para vermeye

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,430
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Donanım banı 3 veya 4 ay olarak atılmıyor muydu belirttigim süre dolunca açılıyor mu aslında bekleyebilirim 2 ayı falan kaldı çünkü 3-4 ayın dolmasına
Mesaj otomatik birleştirildi:

spoofer falan araştırmasını yaptımda bildiğim kadarıyla parayla olan şeylerdi onlar gerek duymuyorum eğer 2 aya açılacaksa para vermeye
Donanım banları 3 ay oluyor, bu sürede hangi hesapla girmeyi denersen o hesaplar da ban yiyecektir.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,430
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Bqn yemeyen çok kişi vardı, hatta biri bu forumada yazmıştı neden hwla ban yemediğini
Normalde olması gereken o hesapların da ban yemesidir, benim arkadaşımda da oldu yarım yamalak işliyor banın o kısmı.

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,089
İsim
fimmel
Steam
mfimmel
Donanım banları 3 ay oluyor, bu sürede hangi hesapla girmeyi denersen o hesaplar da ban yiyecektir.
yeni hesapta denedim açıldı sonra 20 levelde denedim oyundan uzaklaştırıldın dedi fakat o hesapta kesinlikle hile açmadım o da mı ban yedi ticket atsam falan açtıarmaz mıyım çünkü hile kesinlikle açmadım o hesapta

Top Bottom