Neler Yeni

Valorant Donanım Banı Ne Zaman Açılır?

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,377
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
yeni hesapta denedim açıldı sonra 20 levelde denedim oyundan uzaklaştırıldın dedi fakat o hesapta kesinlikle hile açmadım o da mı ban yedi ticket atsam falan açtıarmaz mıyım çünkü hile kesinlikle açmadım o hesapta
Valorant'ın ben attığı banları geri aldığına hiç rastlamadım, eğer geri alıyor olsalar bile o hesap için ban kalkmayacaktır. Tabii kimse seni tutmuyor istersen şansını dene.

samet4747

80+ Platinum
Bırak valoyu csye geç

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,377
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack

DracheN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,197
İsim
.
Bırak valoyu csye geç
Cs'de zaten bolca var 1 taneye daha gerek yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ek olarak hileyi kullanıp pişman olma olayına asla inanmıyorum.

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Musab
Steam
mfimmel
Cs'de zaten bolca var 1 taneye daha gerek yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ek olarak hileyi kullanıp pişman olma olayına asla inanmıyorum.
sen mi karar veriyorsun gerek olup olmadığına hile kullanmadan lem e kadar çıktım cs de valorantta hile açmadan genelde 20-30 a yakın vuruyordum fakat pre giriyorduk ve cidden 1 hafta bronzdan cıkamadım hep iyi vurmama rağmen sinirden hile yükledim intel graphics olan hatta onun üstüne ban yedim ve genelde hile kullanan biri değilim 2-3 smurf hesabımda var fakat 20 levellik te ban yedi şuan donanım banı varken giriş yaptıgım için neyse siz o kafayla devam edin bi kere hile açtık tüm oyunlarda hileli oynuyorumşum gibi algı yaratıyorsunuz nereden bileceksiniz ne oynadığımı nasıl oynadığımı bir oyun için bir soru sormuşum konu nerelere geldi linçlemeye devam aynen sırf sizin inadınıza hile açasım geldi şuan kanka ki eminim böyle sizin gibiler bir çok kişiyi böyle tetikliyordur

happy

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Oynadım? :D

Hiç oyuncu desteğe bilet atıp ban süreni öğrenmeyi denemedin mi cidden. Mainin falan komple gitti bu arada hesaplar silindi.
aga mobil oyunda hiç açtınmı para hilesi falan bence herkes açmıştır onnu

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Musab
Steam
mfimmel
hadi kızgın reaksiyon falan atın linçlemeye çalışın afk ben

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Emre
Arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce bir yanlış yaptım ve valorantta hile açtım 2-3 gün sonra ban yedim fakat ertesi gün donanım banı da yedim Şimdi yaklaşık 2 ay falan oldu ara sıra deniyorum açıldı mı diye normalde VAN 152 hatası veriyordu şimdi yeni hesap açtım ve giriş yaptım banlı değildim fakat açtığım hesaplarada 5-10 dakika sonra ban yemeye başladı sanırım donanım banı hala devam ediyor sizce ne zaman açılır banım 3 yada 4 ay diye duymuştum 2 ayı geçti şuan.
yapmadan önce oturup düşünseydin

NespaY

80+ Silver
Yav ne boş yapmışsın mesaj kasmak için mesaj atıyorsun sorduğum soruyla verdiğin cevabın alakası bile yok kullandıysam kullandım benim gibi kullanıp sonradan pişman olan tonlarca kişi de vardır zaten öyle uzun süre kullanıp çok kişiyi ezmedim 1-2 gün sonra ban attılar sordugum soruyu cevaplamayacaksan neden yazıyorsun hayatında oynadığın tüm oyunları hilesiz oynadın sanki
Ban yemeseydin pişman olmayacaktın ne boşu hahaha

DracheN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,197
İsim
.
sen mi karar veriyorsun gerek olup olmadığına hile kullanmadan lem e kadar çıktım cs de valorantta hile açmadan genelde 20-30 a yakın vuruyordum fakat pre giriyorduk ve cidden 1 hafta bronzdan cıkamadım hep iyi vurmama rağmen sinirden hile yükledim intel graphics olan hatta onun üstüne ban yedim ve genelde hile kullanan biri değilim 2-3 smurf hesabımda var fakat 20 levellik te ban yedi şuan donanım banı varken giriş yaptıgım için neyse siz o kafayla devam edin bi kere hile açtık tüm oyunlarda hileli oynuyorumşum gibi algı yaratıyorsunuz nereden bileceksiniz ne oynadığımı nasıl oynadığımı bir oyun için bir soru sormuşum konu nerelere geldi linçlemeye devam aynen sırf sizin inadınıza hile açasım geldi şuan kanka ki eminim böyle sizin gibiler bir çok kişiyi böyle tetikliyordur
Bir keresi falan yok. O hile yaptığın maçlarda bayağı bir kişinin oyununun içine ettin mi? Ettin. Bir kere açtım falan diyerek kendini masum göstermeye çalışma. CS'de o kadar çok hileye maruz kaldım ki o sebepten ne kadar leş bir durum olduğunu çok iyi biliyorum. Bu konuyu açarsan linçi de yersin. Çünkü insan gibi oyun oynamaya çalışan herkesin kanayan yarası. Şimdi afk kal ve dönme mümkünse.

Xavien

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Batu
Müstahak. Riot’un hilecilere hiç tahammülü yok. Black Alistar skini olan, hesabı turnuva görmüş sırf küfürden süresiz olarak banlanmış arkadaşım var. 100 kere de ticket atsan açmazlar o banı. Geçmiş olsun, iyi olmuş. Hile kullanmayın, özellikle Online oyunlarda.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,578
İsim
oğuzhan ege
Uygunsuz davranış
Arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce bir yanlış yaptım ve valorantta hile açtım 2-3 gün sonra ban yedim fakat ertesi gün donanım banı da yedim Şimdi yaklaşık 2 ay falan oldu ara sıra deniyorum açıldı mı diye normalde VAN 152 hatası veriyordu şimdi yeni hesap açtım ve giriş yaptım banlı değildim fakat açtığım hesaplarada 5-10 dakika sonra ban yemeye başladı sanırım donanım banı hala devam ediyor sizce ne zaman açılır banım 3 yada 4 ay diye duymuştum 2 ayı geçti şuan.
her gün dua ediyorum senin gibi hileci cocuklardan birisi aynı apartmanda çıksada bağırsaklarına bıçak saplasam diye hep hayallerini kuruyorum inş karşıma çıkar...

Top Bottom