Neler Yeni

Yardım Valorant en hızlı şekilde ajan nasıl alınır?

wolfgang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Eren Ayaz
Merhaba Valorant'a yeni başladım fakat oyunda ajan açma mantığını tam anlayamadım. 8000 coin biriktirip alabiliyoruz sanırım bi de kontrat ile alınıyor, bu kontratların belirli bir limiti var mı atıyorum herkese max 5 kontrat vermesi gibi yoksa sınırsız mı?
Teşekkürler

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,545
İsim
Lokman Doğan
kontratı bi ajanla yapabiliyon bitince başka ajana yap kontratı
takımlı ölüm maçınca kingdom parası kasıp da açabilirsin

Aykut D.

80+ Gold
Merhaba Valorant'a yeni başladım fakat oyunda ajan açma mantığını tam anlayamadım. 8000 coin biriktirip alabiliyoruz sanırım bi de kontrat ile alınıyor, bu kontratların belirli bir limiti var mı atıyorum herkese max 5 kontrat vermesi gibi yoksa sınırsız mı?
Teşekkürler
Aga ya saatini vereceksin oyuna yada direkt satın alacaksın . Valorant oynamamanı öneririm . (Zamanla sinir hastası edebilir )

Aydn1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Ahmet Aydın
oynarak normal maç gir dereceli oynuyorsun dereceli gir en hızlı uzun oyunlarda exp verir öyle kasabilirsin şahsen zamanla hepsi açılıyor ekstra bi yönü yok

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
muhammed samet
Teşekkürler
Bı ara bı şeye üye olunca tüm ajanlar açık geliyordu xpas filandi galiba

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Tümay
Teşekkürler
Kontrat mantığı kaldırılmıştı yanlış bilmiyorsam, tüm ajanlar açık zaten o yüzden ona hakim değilim. 5. seviye olduğunda 1 bedava ajan veriyor, onun dışında her bir ajan için 1000 VP veya 8000 kingdom kredisi vermen gerekiyor. Ajanları en hızlı açmak için her gün 3-5 dereceli veya derecesiz atarsan günlük sanırım 1-2k kingdom kredisi alırsın ve açarsın. Onun dışında gamepass ile tüm ajanları saniyesinde açabilirsin.

NOT: Gamepass ile ajan açtığında ajanlar açılmıyor, oynanabilir hale geliyor. Gamepass süresi biterse veya bağlantıyı kaldırırsan ajanlar geri kilitleniyor.

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Kontrat eskidendi . Artık coinle alınıyor. Onu kasmak içinde oynaman lazım.

wolfgang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Eren Ayaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kontrat mantığı kaldırılmıştı yanlış bilmiyorsam, tüm ajanlar açık zaten o yüzden ona hakim değilim. 5. seviye olduğunda 1 bedava ajan veriyor, onun dışında her bir ajan için 1000 VP veya 8000 kingdom kredisi vermen gerekiyor. Ajanları en hızlı açmak için her gün 3-5 dereceli veya derecesiz atarsan günlük sanırım 1-2k kingdom kredisi alırsın ve açarsın. Onun dışında gamepass ile tüm ajanları saniyesinde açabilirsin.

NOT: Gamepass ile ajan açtığında ajanlar açılmıyor, oynanabilir hale geliyor. Gamepass süresi biterse veya bağlantıyı kaldırırsan ajanlar geri kilitleniyor.
Anladım teşekkürler, kontratın kalkması kötü olmuş :/ Peki skinler için önerin ne olur, ucuza skin paketleri vs. indirime giriyor mu hiç yoksa bütün skinleri tek tek mi almak gerekiyor? Örneğin bıçak, vandal ve phantom skini paket halinde oluyor mu

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Anladım teşekkürler, kontratın kalkması kötü olmuş :/ Peki skinler için önerin ne olur, ucuza skin paketleri vs. indirime giriyor mu hiç yoksa bütün skinleri tek tek mi almak gerekiyor? Örneğin bıçak, vandal ve phantom skini paket halinde oluyor mu
Sadece gece pazarında indirim olur . Oda2-3 ayda bir gelir . Yeni skin setleri çıkarsa indirimli çıkıyor. Bazılarında bıçak ücretsiz verilir .full seti alırsan tabi .

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Tümay
Set olarak aldığında ortalama 5k indirim oluyor set başına. Yani bıçak bedava diğer şeyler de indirimli oluyor. Bir sette Phantom ve Vandal genelde beraber olmuyor ya Vandal yada Phantom oluyor. Setlerin ucuz olmasının bir diğer sebebi de bu aslında, ana silahlar dışında Odin veya Shorty gibi silahlara da skin geliyor insanlar genelde oynamadığı için ve sette indirim olmasa almayacağı için indirim oluyor. Mesela şuan vitrindeki sette Oparetör var mesela şahsen ben oynamıyorum ama seti alırsam onu da almış oluyorum ve bu mantıkla baktığında aslında setteki indirimin hafiften scam olduğu belli ucuz ama asla oynamayacağım skinleri de alıyorum :D Kısaca set kampanyalı oluyor ama oynamayacağın silahları da alıyorsun. Markette güzel skinler gelirse almanı öneririm iyi set gelirse alırsın bazen aşırı iyi setler geliyor sadece Vandal, Bıçak ve Ghost veya sadece Vandal, Bıçak ve Phantom olan. O şekilde gelirse alırsın seti.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,190
Üyeler
142,699
Son üye
Furkanylz
Top Bottom