Neler Yeni

Valorant haksız ban yedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
SAMET IRMAK
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
Dün 2.el sistem almıştım eski kullanicilar valorantta hile kullanmış herhalde cihaz bani yemişler bende bilmiyordum ve main hesabım ile giriş yaptim ve val 152 hatasi verdi hesabima tekrar girmeye çalıştığımda kalıcı olarak banlandigimi gördüm bunu nasıl cozebilriim 10000tlden fazla para yatirmistim ticket atsam kontrol edip açıyorlar mi ?

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
759
İsim
Furkan Görür
pcyi aldığını kanıtlayacak fotolar at açarlar

FarukEmreÇelik

80+ Bronze
Dün 2.el sistem almıştım eski kullanicilar valorantta hile kullanmış herhalde cihaz bani yemişler bende bilmiyordum ve main hesabım ile giriş yaptim ve val 152 hatasi verdi hesabima tekrar girmeye çalıştığımda kalıcı olarak banlandigimi gördüm bunu nasıl cozebilriim 10000tlden fazla para yatirmistim ticket atsam kontrol edip açıyorlar mi ?
benim arkadas csde hile acmisti hileyi kapamadan valoya girmisti 3.parti yazilimdan sinirsiz ban yedi sonra çok fazla ticket atti adamlarla konustu riot da eger daha fazla ticket atarsan ticket atmani da engelleyecegiz dediler

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
SAMET IRMAK
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
benim arkadas csde hile acmisti hileyi kapamadan valoya girmisti 3.parti yazilimdan sinirsiz ban yedi sonra çok fazla ticket atti adamlarla konustu riot da eger daha fazla ticket atarsan ticket atmani da engelleyecegiz dediler
bu benim anlattığım konu ile alakasini çözemedim.

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
427
İsim
Barış Okçu
Bilgisayarı satın aldığına dair satın aldığın tarihteki konuşmaları vs ilet olmadı satın aldığın kişiye yaz cihazda daha önce ban yediğini söylesin hatta ban yediği hesabı da söylesin riot bunları görürse kontrol eder kaldırır banını.

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
SAMET IRMAK
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgisayarı satın aldığına dair satın aldığın tarihteki konuşmaları vs ilet olmadı satın aldığın kişiye yaz cihazda daha önce ban yediğini söylesin hatta ban yediği hesabı da söylesin riot bunları görürse kontrol eder kaldırır banını.
ticket attim bakalim ne diyecekler

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,781
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Bilgisayarı satın aldığına dair konuşmalarını da eklersen çözerler diye düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
SAMET IRMAK
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
güncelleme böyle bir mail aldım

Ekler

• Screenshot_2024-05-14-10-59-06-300_com.google.android.gm.jpg
    Screenshot_2024-05-14-10-59-06-300_com.google.android.gm.jpg
    375.8 KB · Hit: 111