Neler Yeni

Valorant HWID banlı pc den hesabıma girilmiş

Görkem Ertopcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Görkem Ertopcu
Zaten ticketları otomatik olarak kapatacaklarını belirtmişler.

Ama Nasıl Bir Ticket Attınız tam olarak ?
Merhaba sevgili RİOT Çalışanı. 1 haftadır tatildeydim ve tatilde olduğum süre zarfında öğrenmiş oldum ki hesabımın giriş bilgileri çalınmış ve sistem banı yemiş bir bilgisayardan giriş yapılmış. Çok özür dilerim, hesabımın giriş bilgilerini değiştiricem ve iki aşamalı doğrulama ile oyuna giricem. Böyle bir durum asla tekrarlanmayacak. Lütfen sevgili Riot çalışanı, hesabımın giriş bilgilerini artık çok dikkatli bakıcam ve ben dışında kimseyle paylaşmayacağım. Hesabımın giriş bilgilerini dikkatli saklamadığım için çok pişmanım. VALORANT benim en sevdiğim oyun. Lütfen banımı kaldırın, size söz veriyorum böyle bir durum bir daha asla tekrarlanmayacak. :(

Silinsin

80+ Silver
Burda sallama bilgiler var hwid yemiş pc den çarınıza girmeniz sizi banlamaz kendi pc niz de girebilirsiniz demek ki sizde kullanmışsınız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba sevgili RİOT Çalışanı. 1 haftadır tatildeydim ve tatilde olduğum süre zarfında öğrenmiş oldum ki hesabımın giriş bilgileri çalınmış ve sistem banı yemiş bir bilgisayardan giriş yapılmış. Çok özür dilerim, hesabımın giriş bilgilerini değiştiricem ve iki aşamalı doğrulama ile oyuna giricem. Böyle bir durum asla tekrarlanmayacak. Lütfen sevgili Riot çalışanı, hesabımın giriş bilgilerini artık çok dikkatli bakıcam ve ben dışında kimseyle paylaşmayacağım. Hesabımın giriş bilgilerini dikkatli saklamadığım için çok pişmanım. VALORANT benim en sevdiğim oyun. Lütfen banımı kaldırın, size söz veriyorum böyle bir durum bir daha asla tekrarlanmayacak. :(
3. Partiden yemişsin çünkü hwid yemiş pcden girmekten değil.

Görkem Ertopcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Görkem Ertopcu
Burda sallama bilgiler var hwid yemiş pc den çarınıza girmeniz sizi banlamaz kendi pc niz de girebilirsiniz demek ki sizde kullanmışsınız.
Dostum bilgisayarımda herhangi bir makro uygulaması ve ya hile yok. Başka oyunlardada hile ve ya makro yok.

cagdascelebi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağdaş ÇELEBİ
Instagram
cagdas_celebi
Steam
cagdascelebi
Twitter
cagdasclbi
Facebook
cagdasclbi
Discord
! 𝓔𝓥𝓘̇𝓝𝓓𝓐𝓡 +𝟮𝟯#0001
Selamlar,

Kötü haber elçisi olmak istemem ama hesabını kontrol ettiğimde hesabına Cihaz Banı uygulandığını görüyorum.

Nedir bu Cihaz Banı? diye soracak olursan; oyun kurallarını ihlal edenler, 3. parti uygulama kullananlar, oyundaki bugları/hataları kendi lehine kullanarak diğer oyuncu arkadaşlarımızın deneyimini negatif etkileyen, haksız kazançlar sağlayan kişilerin hesabına ve cihazına uygulanan bir disiplin işlemidir. Bu disiplin işlemini alan kişilerin hesapları kalıcı şekilde uzaklaştırılır. Hile kullanılan cihaza ise belirli bir süre (genellikle 3 ay) Cihaz Banı uygulanır ve farklı hesapların da bu cihazdan oyuna girmeleri engellenir.

Eğer cihaz banı mevcutken herhangi bir şekilde o cihaz üzerinden oyuna erişim sağlamayı başarırsan iki şey gerçekleşir:
1-) Erişim sağladığın diğer hesap da kalıcı olarak uzaklaştırılır.
2-) Cihaz banı tekrar tetikleneceği için 3 ay yerine 4 ay veya daha fazla bir süre Cihaz Banı'na sahip olursun.

Cihaz Banı sona erdikten sonra farklı bir hesapla aynı cihazdan oyunlarına devam edebilirsin, fakat ceza alan hesabın ile oyunlara tekrar devam edemeyeceğini üzülerek belirtmek istiyorum. Eğer ceza alan hesabın ile oyuna girmeye çalışırsan, 61 Hata Kodu ile karşılaşacaksındır. Cihaz Banı bitmeden farklı hesaplardan o cihazla giriş yaptığında da 152 ya da 51 Hata Kodu ile karşılaşacağını bilmen önemli. Cihaz Banı bittikten sonra yeni bir hesap oluşturup, her türlü uygunsuz program ve davranıştan uzak durarak hiçbir sorun yaşamadan oyunlarına devam edebilirsin.

Cihaz Banı'nın kalkacağı tarih ise: 10 Kasım 2022 dir. (Birkaç gün sapma ihtimali yüzünden cihaz banın geç açılabilir. Paniğe gerek yok.)

Bu konuyla ilgili anlayışın için şimdiden teşekkür ederim, kendine iyi bak.

Hoşça kal.

Cihaz banı yediğim halde oyuna farklı hesaplardan erişim sağlayabiliyordum. Cihaz banlı pcden oyuna giriş yapılabiliyor (windows sürümüne göre farklılık gösteriyorsa bilemem)

buroxit

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
Terkedilmiş İsmetpaşa Mah. Bayrampaşa / İstanbul
İsim
Bahtiyar Sözkesen
Instagram
instagram.com/profiles/buroxit
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199031367267
Merhaba kuzenimin bilgisayarı HWID banlı ve skinlere bakmak için benim hesaba izinsiz girmiş. Maç bile atmadı ama hesabım kalıcı ban yemiş. Ticket attım ama olumsuz cevap verdiler ve ticketler otomatik olarak kapatılacak yazıyor. Açtırmanın bir yolu var mı ? 1 maç bile atmamış :(
olum bunları hala öğrenemedinizmi küççük bir çocuğa hesap VE-RİL-MEZ! şimdi de bunun cefasını çekiyorsun. Bol şanslar

Görkem Ertopcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Görkem Ertopcu
Banada sistem banı yemiş olduğumu söyledirler fakat girdiğim hesaplar ban yemiyor ? Bi hesapta 3 maç oynadım diğerinde 5 maç oynadım ban yemediler. Yani sistem banı yoktur diye tahmin ediyordum.

olum bunları hala öğrenemedinizmi küççük bir çocuğa hesap VE-RİL-MEZ! şimdi de bunun cefasını çekiyorsun. Bol şanslar
Kuzenim diye verdiydim 13 yaşında.

Haaland

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Mustafa
Merhaba kuzenimin bilgisayarı HWID banlı ve skinlere bakmak için benim hesaba izinsiz girmiş. Maç bile atmadı ama hesabım kalıcı ban yemiş. Ticket attım ama olumsuz cevap verdiler ve ticketler otomatik olarak kapatılacak yazıyor. Açtırmanın bir yolu var mı ? 1 maç bile atmamış :(
Hayır, açtırmanın bir yolu yok.

buroxit

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
Terkedilmiş İsmetpaşa Mah. Bayrampaşa / İstanbul
İsim
Bahtiyar Sözkesen
Instagram
instagram.com/profiles/buroxit
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199031367267
Banada sistem banı yemiş olduğumu söyledirler fakat girdiğim hesaplar ban yemiyor ? Bi hesapta 3 maç oynadım diğerinde 5 maç oynadım ban yemediler. Yani sistem banı yoktur diye tahmin ediyordum.

Kuzenim diye verdiydim 13 yaşında.
15 e kadar vermicen

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hileden ban yedim linç yememek için lafı dolandırıyorum diye yorumladım

Shaco

80+ Bronze
Kuzen senin hesabına,Musa'nın denize yaptığını yapmış hocam.

Görkem Ertopcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Görkem Ertopcu
Yapacak bir şey yok o zaman. Hile yapmışsın diyenler hesaba 600 tl yatırdım sizce hile yaparmıyım ?

Shaco

80+ Bronze
Yapacak bir şey yok o zaman. Hile yapmışsın diyenler hesaba 600 TL yatırdım sizce hile yaparmıyım ?
Knight Online diye bir oyun var. Araba parası yatırıp charlara hile kullanıyorlar çatır çatır. Kimse para yatırdın diye hile kullanmadığına inanmaz kardeşim.

Top Bottom