Neler Yeni

Valorant koleksiyon önerisi

s10GAMER

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Mustafa Fatih Bilgiç
Vandal : Kaos, Kuronami
Phantom : Yeni Gelecek Champions
Op : Ejder, Yağmacı ya da yeni nesil bir şeyler.
Sheriff : Kovboy, Kuronami, Yağmacı, Çok düşük ihtimal ama RGX 3.0. Kısa Vadede Kovboy, Uzun Vadede Yağmacı veya Kuronami. Önerim Kuronami, daha yeni, yağmacı sıktı artık.
Ghost : Fatih, Yağmacı, Gaia, Valiant Hero ( Maymun Seti ). Önerim Kısa ve Uzun Vadede Fatih.
Classic : Başka seçenek yok, direkt asil classic. Baymaz, yormaz, sıkmaz. Sadece mavi rengi açılabilir, geri kalanlar classic için boş harcama.
Guardian : Asil, Yağmacı, Gaia, düşük ihtimal Oni, yine düşük ihtimal RGX, Özel Harekat, Spectrum.
Marshal : Kuronami ya da Kovboy net.

Odin, Judge, Frenzy gibi diğerlerini söylemiyorum, bir süre sonra onları al. Önce eksiklerini tamamla. Mesela saydığım silahlarda skinlerini 6 ayda tamamladın, 9 - 10. ayda kalanları tamamla.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Karambiti yeni aldım. 890 TL verdim. Bir süre sonra sıkacak, hatta ilk haftada sanırım. Yağmacı karambitle git gel kullanıcam.
Karambit almayayımmı yani

Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Kemal
Baymayan tek silah adı üstünde Asil dir , bir sürü vandalım var asil den vaz geçemiyorum zevfk meselesi , ydıldız belası nı sesinden dolayı tercih etme derim.

s10GAMER

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Mustafa Fatih Bilgiç
Al, sorun yok. Fakat uzun vadede tek bıçağın olursa mutlaka sıkacaktır. Yine de bıçak, bıçaktır. Sonsuz Döndürmeye sahip tek karambit o.
Başka bir bıçak önerin var mı

efeamaefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
efe can
Hocamlar bende rgx karambit alıcam. çok hoşuma gitti sıkarmı ki ?

xTURANN

80+ Silver
Başka bir bıçak önerin var mı
RGX Katana, Yağmacı Karambit, Xenohunter, Asil Karambit ( beğenen az var ama bence gayet iyi. ), Delipop Bıçağı ( balta olan değil ).
Fakat hepsinin içinde, yeni gelecek olan Champions Katana. Al ve kullan. Beğenmesen dahi, hesabına değer katıyor. O Açıdan da bakabilirsin.

Hocamlar bende rgx karambit alıcam. çok hoşuma gitti sıkarmı ki ?
Bir tanıdığında varsa 1 - 2 maçlık kullan. Sıkarsa, alma.

s10GAMER

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Mustafa Fatih Bilgiç
RGX Katana, Yağmacı Karambit, Xenohunter, Asil Karambit ( beğenen az var ama bence gayet iyi. ), Delipop Bıçağı ( balta olan değil ).
Fakat hepsinin içinde, yeni gelecek olan Champions Katana. Al ve kullan. Beğenmesen dahi, hesabına değer katıyor. O Açıdan da bakabilirsin.

2 saat gibi bir süre kullandım sıkmadı ama sıkacak gibi hissediyorum

Katana sevmiyorum almam galiba

efeamaefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
efe can

tanıdık yok ama aşırı hoşuma gidiyor. Bence oyunun en iyi bıcağı. Umarım sıkmaz.

s10GAMER

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Mustafa Fatih Bilgiç
Hocam 3500ü yatırmayacağım 5000vp var ne yapabilirim?

1 battlepass bide gece pazarı bekleyeceğim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,913
Üyeler
154,676
Son üye
efe7998
Top Bottom