Neler Yeni

Valorant koleksiyon önerisi

s10GAMER

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Mustafa Fatih Bilgiç
Benim tavsiyem hiçbir şey alma. Her skin sıkıyor zaten. Sade daha iyi. Paran da cebine kalsın
Hocam her skin elbet sıkar ama uzun vakit geçireceğim bir oyunda skin olmasıda gerekli bence

ahmetkvrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Ahmet Kıvrak
Hocam her skin elbet sıkar ama uzun vakit geçireceğim bir oyunda skin olmasıda gerekli bence
Yani bilmiyorum ben de hesap var 10k ya yakın para yatırdım neredeyse her skin var, ama pişmanım. Keşke o kadar harcamasaydim. Ben de çok fazla oynuyorum oyunu ama bu kadar masrafa gerek yok diyorum. O paraya PC ye parça alırdım fhhfhfh

efeamaefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
efe can
R
Toplam 8.800vp olucak
Aklımda
Rgx karambit
Yağmacı Vandal
Bir battlepass
Bir skin daha ghost, phantom, operatör, sheriff, spectre bunlardan biri olabilir

Karambiti almalımıyım kuzenimin hesabında 2 saat gibi bir süre kullandım animasyonları güzel ama bayar mı ?
bence rgx karambit aşırı iyi oyunun en iyi karambiti . Kısmet olursa yarın alıcam.
Yağmacı yerine ulupençe gai filan bekle bence.
bir skin daha tabanca al bence. Ghost yada serif hangisini daha cok oynuyorsan.
Battlepass sana kalmıs

s10GAMER

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Mustafa Fatih Bilgiç
Yani bilmiyorum ben de hesap var 10k ya yakın para yatırdım neredeyse her skin var, ama pişmanım. Keşke o kadar harcamasaydim. Ben de çok fazla oynuyorum oyunu ama bu kadar masrafa gerek yok diyorum. O paraya PC ye parça alırdım fhhfhfh
Doğru hocam sadece 3500vp yi ben alıcam zaten 1700 kuzenim almıştı eskiden 3600 de bir youtuberin GTA sunucusundan geliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

R

bence rgx karambit aşırı iyi oyunun en iyi karambiti . Kısmet olursa yarın alıcam.
Yağmacı yerine ulupençe gai filan bekle bence.
bir skin daha tabanca al bence. Ghost yada serif hangisini daha cok oynuyorsan.
Battlepass sana kalmıs
Battlepass küçük skinler için diğer skine spectre almak istiyorum

efeamaefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
efe can
Doğru hocam sadece 3500vp yi ben alıcam zaten 1700 kuzenim almıştı eskiden 3600 de bir youtuberin GTA sunucusundan geliyor

Battlepass küçük skinler için diğer skine spectre almak istiyorum
Spectre olarak ion asil filan hoş bence

s10GAMER

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Mustafa Fatih Bilgiç
Rgx karambit mi xenohunter mi

Son düzenleme:

xTURANN

80+ Silver
Vandal : Kaos, Kuronami
Phantom : Yeni Gelecek Champions
Op : Ejder, Yağmacı ya da yeni nesil bir şeyler.
Sheriff : Kovboy, Kuronami, Yağmacı, Çok düşük ihtimal ama RGX 3.0. Kısa Vadede Kovboy, Uzun Vadede Yağmacı veya Kuronami. Önerim Kuronami, daha yeni, yağmacı sıktı artık.
Ghost : Fatih, Yağmacı, Gaia, Valiant Hero ( Maymun Seti ). Önerim Kısa ve Uzun Vadede Fatih.
Classic : Başka seçenek yok, direkt asil classic. Baymaz, yormaz, sıkmaz. Sadece mavi rengi açılabilir, geri kalanlar classic için boş harcama.
Guardian : Asil, Yağmacı, Gaia, düşük ihtimal Oni, yine düşük ihtimal RGX, Özel Harekat, Spectrum.
Marshal : Kuronami ya da Kovboy net.

Odin, Judge, Frenzy gibi diğerlerini söylemiyorum, bir süre sonra onları al. Önce eksiklerini tamamla. Mesela saydığım silahlarda skinlerini 6 ayda tamamladın, 9 - 10. ayda kalanları tamamla.

Rgx karambit mi xenohunter mi
Karambiti yeni aldım. 890 TL verdim. Bir süre sonra sıkacak, hatta ilk haftada sanırım. Yağmacı karambitle git gel kullanıcam.

Xenohunter bıçak, Kaos vandal al pişma olmazsın. (Xenohunter arkadasımın hesabında var oynadım sıkmıyor, Kaos da keza onda var oynadım sıkmıyor) Haricinde RGX karambit bende var SIKTI, Kuronami vandal vesaire var onlar da sıktı. Tavsiyem bu yönde olur Xenohunter ve Kaos

Top Bottom