Neler Yeni

VALORANT Kulübü

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
golddan çıkılmıyor her el hile geliyor . Adam 4 mermi 4 hs alıyor ben böyle saçma oyun görmedim.

Bana kalırsa sende o arkadaşlarına uy dostum. Ben çıldırıcak düzeye geldim yıllarımı cs go ya vermiş biri olarak söylüyorum. Böyle saçma sapan yalan vuruşların olduğu oyunda çok da keyif alamıyorsun bir zaman sonra
Niye ki ya? Cs go da valorant da oynadım. Valorant daha zevk veriyor. Tabi bi maç iyi takım bi maç kötü takım. Ama bazı maçlar cidden çok saçma ve nerden geldiği belli olmayan vuruşlar ile geçiyor. Ama hile mi anlayamıyorsun.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,885
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

'Rey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Violet'T
Katıldım böyle bir kulüp kurulması gerçekten iyi oldu.

Rey #JETT

rucukutu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Emir
Niye ki ya? Cs go da valorant da oynadım. Valorant daha zevk veriyor. Tabi bi maç iyi takım bi maç kötü takım. Ama bazı maçlar cidden çok saçma ve nerden geldiği belli olmayan vuruşlar ile geçiyor. Ama hile mi anlayamıyorsun.
Adam duvar arkası 160 vuruyor sürekli çıkmadan ben 12 pingle oynuyorum adam 50 pingle her el 160 yiyorum ötesi yok zaten direk çıkıyorum o maçtan

Furkan SıRR

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,335
İsim
Furkan Sır
Alıntıyı görüntüle

Dostlar selamlar. Bugün yeni bir kulüp kurmaya karar verdim. Umarım onaylanır ve faydalı olur :) Kulübün ismi “Valorant Kulübü”.

Bu konu altında Valorant muhabbeti yapabilir, takım toplayıp maç yapabilir, turnuva yapabilir, kısacası eğlenebilirsiniz. Ama lütfen konunuz sadece Valorant olsun :)

Kulübe katılmak için bu konu altına “Katıldım” yazmanız, oyun içi nick ve tag’inizi yazmanız ve ardından imza kısmınıza “Valorant Kulübü [Main karakteriniz]”i yazmanız gerekiyor.
Yani şöyle örnek vereyim, main karakteri Sage olan birisi imzasına şunu yazmalı:
Valorant Kulübü [SAGE] . İsterseniz karakterin ismini farklı renk de yapabilirsiniz. Valorant Kulübü [SAGE] gibi. Tabi rengin karaktere uygun olmasına özen gösterin. Umarım anlamışsınızdır :D

Ek olarak bu konu altına bulduğunuz Valorant Taktik videolarını da paylaşabilirsiniz. Herkesin işine yarar :)

İyi günler dilerim herkese.
Csyi bırakıp valorantta geçtim bu dediğinizde olursa ben tamamım

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,885
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler