Neler Yeni

Valorant Mağaza Sorunu

BarbaraPalvin

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
Umut
İlgilendiği Kategoriler
her şey
Valorantın mağaza sorunu mu desem saçmalığı mı desem bilemedim mağazada skinlerin rastgele gelmesi benim için bir sorun istediğimiz zaman istediğimiz skini alamıyoruz 3 aydır yağmacı bıçak bekliyorum inşallah değiştirirler mağaza sistemini diyeceğimde sanmıyorum hatta artık bıktığım için bilet attım bana dönüş yapan kişi aynısının kendinde olduğu ona da uzun bir süredir gelmediği ve şansım varsa geleceğini söyledi (Şaka gibi)

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,910
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

war20anty

80+ Bronze
Valorantın mağaza sorunu mu desem saçmalığı mı desem bilemedim mağazada skinlerin rastgele gelmesi benim için bir sorun istediğimiz zaman istediğimiz skini alamıyoruz 3 aydır yağmacı bıçak bekliyorum inşallah değiştirirler mağaza sistemini diyeceğimde sanmıyorum hatta artık bıktığım için bilet attım bana dönüş yapan kişi aynısının kendinde olduğu ona da uzun bir süredir gelmediği ve şansım varsa geleceğini söyledi (Şaka gibi)
Beklemezsen gelir hocam :). En azından benim öyle.

BarbaraPalvin

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
Umut
İlgilendiği Kategoriler
her şey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Beklemezsen gelir hocam :). En azından benim öyle.
Artık unuttum fakat hatırlamama dün bir olay vesile oldu arkadaşım dün hesabına VP attı delipop hançer almak için bugün mağazasında delipop hançer varmış,aldı bu olay bana hatırlattı

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Bende yağmacı vandal bekliyorum :(.

BarbaraPalvin

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
Umut
İlgilendiği Kategoriler
her şey
Bende yağmacı vandal bekliyorum :(.
Keşke istediğimiz skini istediğimiz zaman alabilsek dile kolay 3 aydır bekliyorum çünkü :D (Bu arada 2 gündür mağazamda GöStErİşLi BıÇaK VaR MüKeMmEl)

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Keşke istediğimiz skini istediğimiz zaman alabilsek dile kolay 3 aydır bekliyorum çünkü :D (Bu arada 2 gündür mağazamda GöStErİşLi BıÇaK VaR MüKeMmEl)

Ve şuan benim gece pazarımda yağmacı bıcak var :D, keşke vandal olsaydı biraz şans oyununa çevirmişler.

BarbaraPalvin

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
Umut
İlgilendiği Kategoriler
her şey
Ve şuan benim gece pazarımda yağmacı bıcak var :D, keşke vandal olsaydı biraz şans oyununa çevirmişler.
Gece pazarında bir de vay anasını (Biliyorsan kaç VP ye geldi Yağmacı Bıçak gece marketinde)

Thezzerss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
a a
mağazadan geliştirilmiş bir silah alıp direkt iade edince bir sonraki günde geliştirilmiş silah geliyo diyolar bende yaptıgımda yağmacı vandal gelmişti
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gece pazarında bir de vay anasını (Biliyorsan kaç VP ye geldi Yağmacı Bıçak gece marketinde)
banada gece pazarına geldi bıçagı 2900vp ye

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

BarbaraPalvin

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
Umut
İlgilendiği Kategoriler
her şey
mağazadan geliştirilmiş bir silah alıp direkt iade edince bir sonraki günde geliştirilmiş silah geliyo diyolar bende yaptıgımda yağmacı vandal gelmişti

banada gece pazarına geldi bıçagı 2900vp ye
Çok fark yokmuş o zaman 2500 olmadığı sürece sıkıntı yok :D
Mağazaya gelsin diye o kadar çok şey söylediler ki yok bilet at geliyor yok öyle yap geliyor diye falan hepsini denedim alakası yok tamamen şansa bağlı

2840 ama indirim yüzdesine göre değişebilir.
Tabii ki değişir çünkü o size özel indirim ben sadece size ne kadara gelmiş onu merak ettim

Thezzerss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
a a
Çok fark yokmuş o zaman 2500 olmadığı sürece sıkıntı yok :D
Mağazaya gelsin diye o kadar çok şey söylediler ki yok bilet at geliyor yok öyle yap geliyor diye falan hepsini denedim alakası yok tamamen şansa bağlı

Tabii ki değişir çünkü o size özel indirim ben sadece sizinkini merak attim
dediğim gibi geliştirilmiş bir silah alıp direkt iade ettim sonraki gün 2 ay beklediğim yağmacı vandal geldi şans mıdır bilmem ama başkalarınada istediği silah çıkmış

Top Bottom