Neler Yeni

Yardım Valorant nasıl oynanır

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,294
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
Spraysız shiftsiz dm oynayacaksın bu kadar

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Erdoğan Aktaş
ben oyunu yeni bıraktım ama tekli ve 2li vuruşa alıştır kendini ctrl kaldır :D ben dm atıyordum sadece diğerleri çok boş geliyor dm bazen 1 maç bazen 5 nasıl iyi hissedersem birde dmleri 1600dp 0,2 kendi sensim ama dmleri 0,150 250 350 600e kadar çıkartıp atıyordum bana en etkili şey buydu benim için maks immo 3 bıraktım not:sens değiştirip ısınma olayını bir arkadaşım gelişiyim diye benden görüp yapıp daha kötü olmuştu herkes de işe yaramayabilir bir şey diyemem

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
925
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
Arkadaşlar ben csgo dan valoya döndüm dana öncede oynamışligim var fakat herkes hs atıyor düşük sens yapıyorum olmuyor yüksek sens yapıyorum yine almıyor millet hep yüksek sens de oynuyor bunlar nasıl kafaya cros koyuyor anlamıyorum sonra misak csgo sistem daha zor ama valorant ta şöyle herkesin body oynadığı bir maçta yüksek oranlarla birinci oluyorum ama adamın biri geliyor belki hayatı boyunca başka oyun oynamadı ama valonun sisteminin de hs olayına alışmış hep hs hep hs body den hs ye dönmek te çok insan yapamiyor ya anlayamıyorum hs atmak aşırı kolay ama en basts neye alıştıysan o şekil devam ediyor nasıl olucak yardımcı olurmusunuz bu poligon da işte eğitim flanda bir tik saçma geliyor anlayamıyorum ya yardımcı olabilecek varmı
crosshair placement öğrenmen lazım karşındaki adamlar senin bir yerden çıkarken kafanın hangi hizada olduğunu biliyor ona göçre crossunu koyup vuruyor cs ile valonun cross placementi çok farklı yt de anlatan bir kaç video izleyeblirsin benim tavsiyem bolca poligonda bot vurup valolrantın hs mekaniğine alışman ve spray atmaman

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
Tümay
Hocam oynayarak iyi olacaksın bi' anda sens arttırayım düşüreyim diye bir şey yok. Ortalama 800'e 0,4 gibi bir sens yap ve oyna. Bende ilk başlarda zorlanıyordum şuan o hs atan kişiyim :)

Sinmiedo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
ömer Kılıç
kanka yüceligim sürekli oynamak oynamak gerekiyor diger oyunlara göre nankör bir oyun. ölüm kalım en ideal diye düsünüyorum ve hareket halinde olup a ve d harekteleriyle tek tek sıkmak cok mantıklı orta ve uzaktaki oyuncular icin

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
Tümay
Bir de shift'e basma diyenler olacaktır o konu biraz karışık yanlış anlama pozisyondan pozisyona basman veya basmaman gerekir onu da profesyonel oyuncuları izleyerek anlayabilirsin.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,728
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Arkadaşlar ben csgo dan valoya döndüm dana öncede oynamışligim var fakat herkes hs atıyor düşük sens yapıyorum olmuyor yüksek sens yapıyorum yine almıyor millet hep yüksek sens de oynuyor bunlar nasıl kafaya cros koyuyor anlamıyorum sonra misak csgo sistem daha zor ama valorant ta şöyle herkesin body oynadığı bir maçta yüksek oranlarla birinci oluyorum ama adamın biri geliyor belki hayatı boyunca başka oyun oynamadı ama valonun sisteminin de hs olayına alışmış hep hs hep hs body den hs ye dönmek te çok insan yapamiyor ya anlayamıyorum hs atmak aşırı kolay ama en basts neye alıştıysan o şekil devam ediyor nasıl olucak yardımcı olurmusunuz bu poligon da işte eğitim flanda bir tik saçma geliyor anlayamıyorum ya yardımcı olabilecek varmı
Koşarak oynuyorsun olay budur kanki 2020-2022 arasını baya dolu dolu oynadım yüksek ranklardada oynadım arkadaşların hesapları sağolsun immo gibi kendi hesabım plat 3 dia arasıydı ki sabit bi karakter oynamıyordum kafama ne eserse onu alıyordum yani trolldüm koşarak vurmadan oynuyordum yinede karşıma gelen elemanların bazıları sadece koşarak mvp oluyordu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,822
Üyeler
141,346
Son üye
whitecorvus
Top Bottom