Neler Yeni

Valorant neden bu kadar kolay ?

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,276
İsim
Efecan
Boş ve gereksiz konu c :d
Enver paşayı hiç sevmemişimdir.(!) Kimine gereksiz hocam iyi akşamlar dilerim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu ve çift keleş olmanız olayı özetliyor zaten.
Zamanla plat elo ve üstü olan bir takımla karşılaşırsanız ne demek istediğimi anlarsınız.
Bi kerelik bi heves oyun kendini bana çekmedi oynamayı düşünmüyorum ama yarın arkadaşdan hesabı alıp bi maç daha atıcam 5 6 vurursam şans işi diyoruz ve bırakıyoruz konuyu

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey

Avolay

80+ Gold
Enver paşayı hiç sevmemişimdir.(!) Kimine gereksiz hocam iyi akşamlar dilerim.
Hayır boş konulara ab artılmadıktran sonra karşı değilim ama belli bir kjkitlenin sevdiği bir şeye niye seviyosunuzki çok kolay demeniz gereksiz :)

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
Bi kerelik bi heves oyun kendini bana çekmedi oynamayı düşünmüyorum ama yarın arkadaşdan hesabı alıp bi maç daha atıcam 5 6 vurursam şans işi diyoruz ve bırakıyoruz konuyu
:D
Rekabetçi girmenizi öneririm derecesizde çok alakasız kişileri atıyor.
Rekabetçi girmem ben takımım olmadıgı için ondan gümüş 1 im karşıma plat 3 elo takım attı. Benim takımda 2 tane yeni baslayan vardı. O nedenle dereceli girin.

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,276
İsim
Efecan
Hayır boş konulara ab artılmadıktran sonra karşı değilim ama belli bir kjkitlenin sevdiği bir şeye niye seviyosunuzki çok kolay demeniz gereksiz :)
Çünkü bana kolay geldi tercih meselesi ne yani yazdığımızdan çekinelimmi yahu yorum yapıyoruz çok takılacak bi durum yok

:D
Rekabetçi girmenizi öneririm derecesizde çok alakasız kişileri atıyor.
Rekabetçi girmem ben takımım olmadıgı için ondan gümüş 1 im karşıma plat 3 elo takım attı. Benim takımda 2 tane yeni baslayan vardı. O nedenle dereceli girin.
Şey hocam zaten rank maçıydı ama oyun 25 round sürdü buda max oluyor heralde 13 12 kazandık. Neyse oynarsam eğer sizi alıntılayarak sadece (malum insanlar az vurursam beni çok üzebilir) haber veririm iyi akşamlar.

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
Şey hocam zaten rank maçıydı ama oyun 25 round sürdü buda max oluyor heralde 13 12 kazandık. Neyse oynarsam eğer sizi alıntılayarak sadece (malum insanlar az vurursam beni çok üzebilir) haber veririm iyi akşamlar.
Arkadasınız plat ve sizin hesap yeni miydi rank macında?
Ayrıca yenisiniz o kadar vuramazsınız demiyorum benimde ilk maçlarım zaten öyleydi(eskiden fps oyunlarını fazla oynardım bende)

JumboG4rid3s

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,243
İsim
ömer faruk
İlgilendiği Kategoriler
ZORT
Yani gerçekten oyunun kitlesini falan bilmiyorum sadece bi kere oynadım ve aklıma takılanları sordum
ya bi konu neden bu kadar uzarki kolay değiller normalde helal 40 vurmuşsun herkes bi laf atıyor .

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,276
İsim
Efecan
Arkadasınız plat ve sizin hesap yeni miydi rank macında?
Ayrıca yenisiniz o kadar vuramazsınız demiyorum benimde ilk maçlarım zaten öyleydi(eskiden fps oyunlarını fazla oynardım bende)
Hocam :( arkadaşın hesaptan oynadım zaten canım çekmişti kalk dedim bi el oynadım yer değiştik olay o ya

ya bi konu neden bu kadar uzarki kolay değiller normalde helal 40 vurmuşsun herkes bi laf atıyor .
Sohbet muhabbet dönüyor hocam laf atanlarla bi sıkıntım yok sonradan yazılanlara bi göz gezdirmeden direk yazmışlar bişey olmaz

COB!N

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Halil Çoban
Discord
*COB!N* / Halil#5144
Çünkü Eskiler Pro Bize Hep Zor Oyunlar Oynattılar O Yüzden Sana Basit Geliyor.

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
Hocam :( arkadaşın hesaptan oynadım zaten canım çekmişti kalk dedim bi el oynadım yer değiştik olay o ya
Anladım hocam, 40 vurabilirsiniz tabi ki. Vuramazsınız demiyorum olası bir şey cs den gelen aim ile valorant da rahat oynayabilirsiniz.
Ben sadece ilk başlarda sprey de sorun yaşamıştım cs de ak spreyi ile vandal spreyi arasında fark var ayrıca koşarak hs atma gibi bir saçmalık da :(

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,276
İsim
Efecan

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......
Hocam kafanızmı güzel sizin gerçekten sadece ilk yazdığımı okuyup sonra neler olduğuna bakmadan yazı yazmak bu kadar kolaymı evet kolay ama kendinizi komik durumuna düşürmeyin arkadaşlar lütfen Demir 1 de olsam hadi adam vurup bununla neden övüneyim baba biraz mantığınızı kullanın (Arkadaşımın hesabı plat ve aktif olarak oynuyor)

Agam biraz güzel okuyun şu yazıları ya hesabım yeni değil (hesap benim değil) bu konu bence gereksiz uzuyor kapanabilirse 10 numara olur herkese tek tek yazmaktan sıkıldım keşke açmasaydım plat eloda 40 adam vurmanın ilk oynayışıma göre anormal olduğunu düşündüm ve cs den kat kat aşağı bi oyun olup kolay olduğunu sandım keşke fikirlerimi kendime saklasaydım.
Yanlış anladınız. Valorant kolay demişsiniz ya, demir de oyunun en düşük rankı ya hani.

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,276
İsim
Efecan
Yanlış anladınız. Valorant kolay demişsiniz ya, demir de oyunun en düşük rankı ya hani.
Hocam oyunun en düşük ligini bilmiyorum sizide diğer arkadaşa sinirimden bi anlık alıntılamışım bana demediğinizi biliyorum kusura bakmayın. O arkadaş yeni hesapta oynadığımı sanıp bide kendince şaklabanlık yapıp yorum atmış ya ona sinirlendim.
Galiba sizde demirde oynadığımı sandınız (düzenleme sonrası eklendi)
:)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,639
Üyeler
152,711
Son üye
emreerdal
Top Bottom