Neler Yeni

Valorant Oynarken Pc Kapanıyor

Erda Yıldırım

80+ Gold
Oyun Oynarken No signal yazıyor sonrada klavyenin ışıkları gidiyor

Sistem şu şekilde ;

Ryzen5 1600
Gigabyte B450M S2H V2
Gskill8x2 3200Mhz CL16 Ram
Sapphire Rx570 Nitro 4gb
Segate Barracuda 1Tb HDD
Adata XPG 1Tb M2SSD
Thermaltake LitePower 550w Psu (Herhangi bir sertifikası bulunmamaktadır)
sertifikadan dolayı olabilirmi yeterli güç gitmiyordur belki

Furyy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Taha Tuğrul Tuncel
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Emre
Dostum ekran kartına yük bindirmedigin mesela masaustunde beklerken yada google da falan gezerken hiç bu sorunla karşılaştın mı? Cok yüksek ihtimal ekran kartında sorun, power kaynakli sorunlar pcye reset attırır ya da direk kapatır pcyi. Eger pc boşta iken bi sorunla karsilasmadiysan cok yüksek ihtimal ekran kartı yüke gelince kendini kapatıyor

BuraKaya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Burak Kaya
Dostum ekran kartına yük bindirmedigin mesela masaustunde beklerken yada google da falan gezerken hiç bu sorunla karşılaştın mı? Cok yüksek ihtimal ekran kartında sorun, power kaynakli sorunlar pcye reset attırır ya da direk kapatır pcyi. Eger pc boşta iken bi sorunla karsilasmadiysan cok yüksek ihtimal ekran kartı yüke gelince kendini kapatıyor
öncelerdende bu sorunu yasıyodum hatta burda konu bile actım ama o konudan sorna ilk defa böyle oldu masaüstünde bi problem yok hatta cs-go oynarken fanlarını felan acıyor biraz ısınma oluyor ama kapanmıyor valoranta hic fan felan acmıyo acıyosada cs deki kadar acmıyor ekrankartındaysa problem ne yapmalı ? ve sadece ekran kartını nasıl test edebilirim ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

öncelerdende bu sorunu yasıyodum hatta burda konu bile actım ama o konudan sorna ilk defa böyle oldu masaüstünde bi problem yok hatta cs-go oynarken fanlarını felan acıyor biraz ısınma oluyor ama kapanmıyor valoranta hic fan felan acmıyo acıyosada cs deki kadar acmıyor ekrankartındaysa problem ne yapmalı ? ve sadece ekran kartını nasıl test edebilirim ?
ilgili konu ; Başlık 'Bilgisayar kendi kendine kapanıyor' https://forum.donanimarsivi.com/konu/bilgisayar-kendi-kendine-kapaniyor.239152/

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Emre
Ekran kartı stres testleri mevcut stres testine sok kartı görüntü giderse sorun kaynagi belli olur hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Emre
Yarın deneyip tekrar yazıcam buraya ne kadar sürmeli sizce test ?
Test kartı dakikasında boğmaya başlayacaktır yani bir sorun varsa zaten hemen kendini gostericektir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,737
Üyeler
158,176
Son üye
refci
Top Bottom