Neler Yeni

Valorant rank atlayamıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
burak gümrükçü
Merhaba, Valorant'ta her el en az +17 vuruyorum fakat takımım kötü olduğu için bir türlü rank atlayamıyorum gold eloyum ne yapmam lazım?

akif azak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
akif azak
antreman yapman çok önemli ve maçlara girmeden ısınman lazım ayriyetten ping çok çıkmıyosa tr serverini girmeni tavsiye etmem

Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
burak gümrükçü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
antreman yapman çok önemli ve maçlara girmeden ısınman lazım ayriyetten ping çok çıkmıyosa tr serverini girmeni tavsiye etmem

tr serverinde oynamıyorum zaten çok toxic var ben vuruyorum zaten takım arkadaşlarım kötü bu yüzden kaybediyorum

BSTXN

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
635
İsim
...
Merhaba, Valorant'ta her el en az +17 vuruyorum fakat takımım kötü olduğu için bir türlü rank atlayamıyorum gold eloyum ne yapmam lazım?
oyun takım oyunuyla çok rahat ilerleyebiliyo ama iletişim kuran birbirine göre oynayan dinleyen bi takımım olmadığı için gümüşüm hala

Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
burak gümrükçü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Uygunsuz davranış
Hemen rank atlatalım abime?
Ne yapabiliriz ki sana?

senin kafanın içinde beyin var mı ? yoksa bi doktora git ıq testi yaptır , sadece soruyorum ne yapabilirim diye duo bul gir diyip bazı öneriler verebilirsin sanalda kalmaktan beyin hücrelerin ölmüş

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
senin kafanın içinde beyin var mı ? yoksa bi doktora git ıq testi yaptır , sadece soruyorum ne yapabilirim diye duo bul gir diyip bazı öneriler verebilirsin sanalda kalmaktan beyin hücrelerin ölmüş
1616594843699.png

Forum dilini öğren.

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,481
İsim
Ümit Can
tr serverinde oynamıyorum zaten çok toxic var ben vuruyorum zaten takım arkadaşlarım kötü bu yüzden kaybediyorum
Takım arkadaşın kötü değil yardımlaşma yok.

İletişim. İletişim ve İletişim.

İstersen 30 istersen 40 vur ;
No communication no win.

Top Bottom