Neler Yeni

valorant rezalet kitlesi var

yaSİNS4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmet
arkadaşlar sizce valorantta takımımıza gelenler gerçek oyuncu mu ? her seferinde bundan daha kötüsü olamaz diyorum ancak daha gerizekalılar geliyor son olarak bu oyunun eşleştirme sistemi hileli bana göre oyunun önceden kimin kazanıp kaybedeceği kabak gibi belli dediklerim hakkında ne düşünüyorsunuz ?

r4NG3r

80+ Silver
Son dediğine yüzde 100 katılıyorum fifadaki momentum gibi bir olay kesinlikle var üstüste galibiyet alınca takımına malları gönderiyor

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
914
İsim
Emre
Benim takıma gelen Yüceler yere bakarak yürüyor karşıya gelenler one tap ata ata.

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
arkadaşlar sizce valorantta takımımıza gelenler gerçek oyuncu mu ? her seferinde bundan daha kötüsü olamaz diyorum ancak daha gerizekalılar geliyor son olarak bu oyunun eşleştirme sistemi hileli bana göre oyunun önceden kimin kazanıp kaybedeceği kabak gibi belli dediklerim hakkında ne düşünüyorsunuz ?
Rankınız ne beraber oynayalım aynı sorunu yaşıyorum

Cardatore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Varol Can
en güzeli 5 li takım halinde oynamak yoksa girilmez

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,976
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Birkaç saat oynayabildim sadece. Kitlesi rezalet.

Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Aslı
Sırf bu yüzden oyunu bıraktım mobil legend gibi iyi oynarım diye girdim ama çok kötü oynadım millet senin gibi( yanlış anlama)haklısınız bana da sövmesinler diye bıraktım oyunu 🤦‍♀️

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,366
Üyeler
150,261
Son üye
tufn7
Top Bottom