Neler Yeni

Valorant-Win64-Shipping.exe - Uygulama Hatası

Veinflack

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Görkem Güvendik
resim_2021-02-07_160337.png

39121

80+ Gold
En İyi Cevap
8
SFC Scannow ve DISM dene.

Veinflack

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Görkem Güvendik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Denedim ancak düzelmedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar hatayı çözdüm, aynı hatayı alan arkadaşlar için çözümü anlatayım;
C:\Riot Games\VALORANT\live\ShooterGame buraya gelin ve Binaries klasörünü silin oyunu başlatınca yeniden yüklenecektir ve sorun böylelikle çözülüyor.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Onurcan Cesur
Denedim ancak düzelmedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar hatayı çözdüm, aynı hatayı alan arkadaşlar için çözümü anlatayım;
C:\Riot Games\VALORANT\live\ShooterGame buraya gelin ve Binaries klasörünü silin oyunu başlatınca yeniden yüklenecektir ve sorun böylelikle çöz
Dediğin gibi yaptım ama maalesef olmadı youtube vb. yerlerden araştırma yaptım 2-3 video vardı onları izleyip onları'da tekrar denedim ama sonuç alamadım. Oyunu sildim tekrar yükledim yine aynı hata ile karşılaştım format atmak istemiyorum başka çözüm yolu varmı bu hata için .....

Valorant-Win64-Shipping.exe​

Mufeka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Furkan
Dediğin gibi yaptım ama maalesef olmadı youtube vb. yerlerden araştırma yaptım 2-3 video vardı onları izleyip onları'da tekrar denedim ama sonuç alamadım. Oyunu sildim tekrar yükledim yine aynı hata ile karşılaştım format atmak istemiyorum başka çözüm yolu varmı bu hata için .....

Valorant-Win64-Shipping.exe​

aynı sorunun 0xc0000005 kodlu hatasını alıyorum. oyunu kaldırdım antivirüs programını kaldırdım oyunu tekrar yükledim fakat aynı hatayı almaya devam ediyorum. bir çözüm yolu bulabilirseniz buraya yazar mısınız?

Mufeka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Furkan
sorunu çözdüm arkadaşlar. eğer kullanmış olduğunuz antivirüs programı varsa kaldırın. daha sonra oyunu kaldırıp pcyi yeniden başlatıp oyunu tekrar kurun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,592
Üyeler
141,316
Son üye
Plastikap3
Top Bottom