Neler Yeni

Valorantta bilgilerimi buldular

LRXW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Fth Akd
Arkadaşım valorantta biriyle atışmış atıştığı kişi onun okulunu telefonunu adını vs herşeyini bulup onu aramış bu nasıl mümkün olabiliyor tek bağlantı valorant

Hanaz

80+ Silver
Nickini real ismi koyarsa bulurlar

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
696
İsim
Semih Aydın
Yüce devletimiz sağ olsun bütün datalarımızı Eba Canavarı çocukların ellerine düşürdüğü için olabilir.

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
382
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Arkadaşım valorantta biriyle atışmış atıştığı kişi onun okulunu telefonunu adını vs herşeyini bulup onu aramış bu nasıl mümkün olabiliyor tek bağlantı valorant
Malesef hergün verilerimiz çalındığı için sadece ad soyad ile herşeyimizi bulabiliyorlar. Bu yüzden sanalda kimseye bilginizi vermeyin. Hatta gerçek adınızı bile yazmayın onun yerine takma ad koyun.

LRXW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Fth Akd
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yüce devletimiz sağ olsun bütün datalarımızı Eba Canavarı çocukların ellerine düşürdüğü için olabilir.
biliyorum ama sadece valoranttan nasıl ulaştılar onu çözemedim nickinde isim vs yazmıyor

Hanaz

80+ Silver
Malesef hergün verilerimiz çalındığı için sadece ad soyad ile herşeyimizi bulabiliyorlar. Bu yüzden sanalda kimseye bilginizi vermeyin. Hatta gerçek adınızı bile yazmayın onun yerine takma ad koyun.
Ben artık tek seferlik gorüştügüm kisilere bile başka isim söylüyorum

DogancanYr

80+ Bronze
Bir şey yapamaz zaten. Boş ver.
İsmini söylemiş veya başka yerlerde de aynı ismi kullanmış olabilir.

Top Bottom