Neler Yeni

Valorant'ta MVP attıracak çözünürlük

Mchwair

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Recep Pelit
Arkadaşlar tenzden izledigim videoyu kendim de yaptım bu şekilde.

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
932
İsim
Emre
Arkadaşlar tenzden izledigim videoyu kendim de yaptım bu şekilde.

Bende denedim ama bende üst ve alt kısımlar gitmiyor pencerelide kalıyor neden ? Yada kayıttan dolayımı sizde tam ekran görünüyor?

Mchwair

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Recep Pelit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende denedim ama bende üst ve alt kısımlar gitmiyor pencrelide kalıyor neden ?
Pencere öğesi gözüküyor bende de videoda gözükmemiş olabilir onuda 3. parti uygulamalar ile kaldırıyorlar ama vanguard ban atabilir o yüzden göstermedim onlara takılmadan oynamak en mantıklısı hesabı riske atmak bi tık saçma oluyor ama oyunun içinde black bar oluyorsa doğru yapamamış olabilirsin.

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
932
İsim
Emre
Pencere öğesi gözüküyor bende de videoda gözükmemiş olabilir onuda 3. parti uygulamalar ile kaldırıyorlar ama vanguard ban atabilir o yüzden göstermedim onlara takılmadan oynamak en mantıklısı hesabı riske atmak bi tık saçma oluyor ama oyunun içinde black bar oluyorsa doğru yapamamış olabilirsin.
yok yok black bar olayını düzelttim sizdede pencere öğesi görünüyorsa sıkıntı yok acaba bende mi olmuyor diye düşünüyordum teşekkürler.

Mchwair

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Recep Pelit
yok yok black bar olayını düzelttim sizdede pencere öğesi görünüyorsa sıkıntı yok acaba bende mi olmuyor diye düşünüyordum teşekkürler.
Gözüküyor efendim ona çözüm 3. parti uygulama oda hiç girebilecek risk değil. öyle de oynanılıyor bi sorun teşkil edeceğini sanmıyorum

Tokuchi77

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
Ad Soyad
1) Tam ekran ve pencereli mod olarak hangisini kullanmak daha avantajlı? İkisi arasında farklar neler?

2) Letterbox mu yoksa Doldur mu seçmeliyiz? İkisi arasındaki farklar neler? Letterbox ne iş yapıyor? Doldur ne iş yapıyor?

Mchwair

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Recep Pelit
1) Tam ekran ve pencereli mod olarak hangisini kullanmak daha avantajlı? İkisi arasında farklar neler?

2) Letterbox mu yoksa Doldur mu seçmeliyiz? İkisi arasındaki farklar neler? Letterbox ne iş yapıyor? Doldur ne iş yapıyor?
Letterbox Black bar yapıyor dolduru seçmeliyiz arasında ki fark bu.
Tam ekrandayken bu şekilde 4:3 mantığı ve ekran genişlemesi olmuyor maalesef o yüzden ayarlarken ilk başta tam ekran pencere letterbox sonra da poligona girip pencereli ve dolduru seçip Windows çözünürlüğünü de 1280x960 yaptıktan sonra bu şekilde oluyor çok artısını gördüm o yüzden paylaşmak istedim.

Ceasar123

80+ Bronze

1) Tam ekranda direkt oyuna focus iken sistem, pencrelide bildiğin aynı chrome gibi daha zayıf bir sistemde çalışıyor. Ama pratikte %1 fps farkı olur anca
2) Latterbox ekranın köşelerini çizgili bırakırken Doldur tamamen doldurur.

Tokuchi77

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
Ad Soyad
1) Tam ekranda direkt oyuna focus iken sistem, pencrelide bildiğin aynı chrome gibi daha zayıf bir sistemde çalışıyor. Ama pratikte %1 fps farkı olur anca
2) Latterbox ekranın köşelerini çizgili bırakırken Doldur tamamen doldurur.
Peki letterbox mu doldur mu oynamalıyız performans için? Oyun performansımı arttırması için.

DarylE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Mehmet Ensar Pulcu
nasıl düzeltiyorsunuz ve oyun çamur gibi oluyor değil mi ?

Mchwair

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Recep Pelit
nasıl düzeltiyorsunuz ve oyun çamur gibi oluyor değil mi ?
yani yüksek eloda oynamak istiyorsan görüntü kalitesi aramaman gerekir zaten çokta çamur olmuyor 960p oynuyorsun.
winxp diye bi uygulama var onunla düzeltiyorlar ama 3. parti oldugu icin ben yapmadım ban atma riski var. bu şekilde de oynanılıyor ve alıştıktan sonra gayet iyi oluyor aslında

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
hamza ersoy
bu üstteki barı silemiyor muyuz ya ek yazılım olmadan

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
968,686
Üyeler