Neler Yeni

Valoya Yeni başlayan birisinin hesaba para yatırması

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Eagle
Arkadaşla selamlar ben valoya Yeni başladım ve 18 levelim oyun gayet güzel hoşuma gitti oynamak istiyorum ama sade desenler hiç hoşuma gitmiyor sizce para yatırıyımmı mesela bugün marketimde asıl karambit var ama 3350vp çok pahalı gibi bir desen için dünde delipoop Vandal gelmişti 2550vp onu almamıştım sizce yatırıyımmı

Not: babamın yanında meslek öğrenmek için çalıyorum aylık gelirim 5k ama dediğim gibi zaten ailemle kalıyorum bana yetiyor 5k sizce yatırayimmi yoksa altın fln mi aliyim

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,593
İsim
Hacı
Sizin vereceğiniz karar.
Ben olsam o oyuna para yatırmazdım :)

ReyMysterio619

80+ Bronze
Arkadaşla selamlar ben valoya Yeni başladım ve 18 levelim oyun gayet güzel hoşuma gitti oynamak istiyorum ama sade desenler hiç hoşuma gitmiyor sizce para yatırıyımmı mesela bugün marketimde asıl karambit var ama 3350vp çok pahalı gibi bir desen için dünde delipoop Vandal gelmişti 2550vp onu almamıştım sizce yatırıyımmı

Not: babamın yanında meslek öğrenmek için çalıyorum aylık gelirim 5k ama dediğim gibi zaten ailemle kalıyorum bana yetiyor 5k sizce yatırayimmi yoksa altın fln mi aliyim
Dostum 1.5k yatıran biri olarak söylüyorum. Yatırma valo gelip geçici zevk. Valoda 1skine vereceğin parayla CS'de AT için envanter dizersin.

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
697
İsim
Musa ÖZ

1 2 sene sonra oynamayacağın bir oyun için pek değmez ama yatıracağın zaten 200 300 TL. Ben elime geçen her parayı altına yatırıyorum öneririm.

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Eagle
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Eagle
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1 2 sene sonra oynamayacağın bir oyun için pek değmez ama yatıracağın zaten 200 300 TL. Ben elime geçen her parayı altına yatırıyorum öneririm.
Hocam tamamda o bıçağa 300 TL verdim sonra canım Vandal ve phontuma istiyor başkada bir şey almam ama oylekyke. Bile 1.5k oluyor

ReyMysterio619

80+ Bronze
CS oynamıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 cumhuriyet 1 de çeyrek var
Altının zararı olmaz, dolar düşer altın düşmez öyle diyim. Motor falan alırsın ileride.

Hocam tamamda o bıçağa 300 TL verdim sonra canım Vandal ve phontuma istiyor başkada bir şey almam ama oylekyke. Bile 1.5k oluyor
Hocam bende
İyon karambit
İyon Vandal
Yağmacı Vandal
Yağmacı sherrif
Bir önceki Battle Pass var
Phantom oynamadığı için bana bunlar yetiyor. Phantom alacağıma vandala 2 skin aldım daha keyifli şahsen.

• Beğen
Reaksiyonlar: egle

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Eagle
Altının zararı olmaz, dolar düşer altın düşmez öyle diyim. Motor falan alırsın ileride.
Hocam aklımda motor filan yok direk Mercedes var aklımda

Hocam hani biz Su tesisatçısıyiz günlük 2.5 3 k fln kazanıyoruzda ben asıl parayı usta olunca Alicam için şimdi parayı biriktirmekden çok içimde harcama isteği var

ReyMysterio619

80+ Bronze
Bir de yine tavsiye vereyim. En yakın arkadaşın bile olsa hesabını verme. Arkadaşıma verdim önceki hesabımı ban yedirtip verdi bana tekrar.

• Beğen
Reaksiyonlar: egle

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,582
İsim
Oğuzhan Şahin
Battlepass al sezonluk

egle

80+ Bronze