Neler Yeni

Var mı hiç pc'si, konsolu olmayan?

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Sadece bilgisayarım var oda oyun açmıyor. Yani açıyor da zamanına göre açıyor 8 sene önce canavardı kaldırmadığı oyun yoktu. Konsolum yok olmadı.

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Şuan da çok iyi sistemi olanlar bile bir zamanlar pc'si konsolu olmayan senin gibi düşünen insanlardı, para kazanmaya başlayınca zamanla istediğini elde edebiliyorsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,021
İsim
Diyarhan
Dostum 15 yaşındasın daha çok zamanın var dert ettiğin şeye bak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evde 2 pc var 3. Nün peşindeyim 😄

anonym0us

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,578
İsim
Anon
Şuan da çok iyi sistemi olanlar bile bir zamanlar pc'si konsolu olmayan senin gibi düşünen insanlardı, para kazanmaya başlayınca zamanla istediğini elde edebiliyorsun.
Hocam para kazanmak? Çoğu kişi öğrenci burada ben çalışıyorum asgari ucret yetmiyor hiç harcamasam 5 6 ayda anca güzel bir sistem toplayabilirim o yüzden en az 10bin TL aylık gelirin yoksa boş

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
sfakorkmaz
Hocam para kazanmak? Çoğu kişi öğrenci burada ben çalışıyorum asgari ucret yetmiyor hiç harcamasam 5 6 ayda anca güzel bir sistem toplayabilirim o yüzden en az 10bin TL aylık gelirin yoksa boş
Bildiğin para kazanmak işte, bir işe girip kariyerine başladıktan sonra istediklerini yavaş yavaş almaya başlıyorsun. Öğrenci olduğunun farkındayım zaten bende o yüzden kendi paranı kazanmaya başlayınca dedim.

anonym0us

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,578
İsim
Anon
Bildiğin para kazanmak işte, bir işe girip kariyerine başladıktan sonra istediklerini yavaş yavaş almaya başlıyorsun. Öğrenci olduğunun farkındayım zaten bende o yüzden kendi paranı kazanmaya başlayınca dedim.
Alırsın almasına da daha fazla çalışıp az alırsın zaten buradaki alanların çoğu ailesi alıyor ailen zengin değilse başka çaren yok

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Var mı benim gibi bu zamana kadar hiç pc si veya konsolu olmayan 15 yaşındayım. 2 pc m var laptop ikiside oyun açmaz. Konsol falan da yok. Mobilden Bi şekilde idare ediyorum. Bigün olur inşallah Benimde. Hep düşünüyorum acaba var mı benim gibi arkadaşlar?
Benim üniversiteye kadar olmadı. Üniversitede de kendim çalışıp aldım. Şu an ps4, nintendo switch ve ortalama bir bilgisayarım var. (11400f, 5600xt) Ayrıca ilk akıllı telefonumu da yine üniversiteye geçtikten sonra kendi paramla aldığımı söylemem gerekir. Ailemin durumu kötü değildi ama bir şeyler elde etmek istiyorsam(keyfi şeyler) çalışmam gerektiğini öğrettiler.

DonanımFikir

Beta Berk Bayındır 'ı Rahmetle Anıyoruz
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,583
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Bence gerçekten ihtiyacı olmayanlar için konsol gereksiz, teknoloji tutkunu olarak diyorum.
Zaten GamePass denen şey var, zaten Steam'de uyguna indirim zamanlarında bolca oyun alabiliyorsun.

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
sfakorkmaz
Alırsın almasına da daha fazla çalışıp az alırsın zaten buradaki alanların çoğu ailesi alıyor ailen zengin değilse başka çaren yok
Elbette. Çalışıp alabileceğin şeyler kısıtlı, malum ekonomi belimizi büküyor ama yine de çalışarak bazı şeyler elde edilebiliyor.

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,304
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Var mı benim gibi bu zamana kadar hiç pc si veya konsolu olmayan 15 yaşındayım. 2 pc m var laptop ikiside oyun açmaz. Konsol falan da yok. Mobilden Bi şekilde idare ediyorum. Bigün olur inşallah Benimde. Hep düşünüyorum acaba var mı benim gibi arkadaşlar?
Benim evde bi tane var asiri eski hicbirsey kaldirmiyor intel i2 2gb ram var dusunun yani gta vc de bile kasıyor iğrenc birsey ailem de almiyor yeni bilgisayar suana kadar almadilar simdi fiyatlar ucmus ortada kaldım öyle

Bery

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Yiğit Beren Sağlam
Instagram
syigitberen
Discord
Yeeeeeet#1981
Benim durumum biraz farklı var ama yok diyebilirim elimde laptop var oyun açıyor ama ölmek üzere. Kasa toplamaya başladım,1 sene olucak mart ayında ekran kartı fiyatları yüzünden bir şekilde tamamlayamadım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Bence ilk ihtimal daha yüksek dışarı kafanı çıkar bi baksana her yer araba dolu durumumuz olmasa nasıl arabası olsun herkesin (!)
Abi benim araba yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evde 1 laptop var iş için 2014 sonrasını açmıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,294
Üyeler
140,625
Son üye
licemac287
Top Bottom