Neler Yeni

Var mı hiç pc'si, konsolu olmayan?

Mami48

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Mami Ayus
Var mı benim gibi bu zamana kadar hiç pc si veya konsolu olmayan 15 yaşındayım. 2 pc m var laptop ikiside oyun açmaz. Konsol falan da yok. Mobilden Bi şekilde idare ediyorum. Bigün olur inşallah Benimde. Hep düşünüyorum acaba var mı benim gibi arkadaşlar?

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Vay be kimse yazmadığına göre yokmuş. Demek ki ülkenin refah seviyesi yerinde ve durumlar iyi.

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,554
İsim
Samet Kaya

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Bence ilk ihtimal daha yüksek dışarı kafanı çıkar bi baksana her yer araba dolu durumumuz olmasa nasıl arabası olsun herkesin
O arabaların yarısını krediyle alıyorlar çünkü ihtiyaçları var.

Bura.K

80+ Silver
Şuna bak. Açım diyenlerin son model dizüstü, bilgisayaları var hala konuşuyorlar. Elektriğe zam geldi diye isyan ederler ama her gün PC başından kalkmazlar. Bunlar nankörlüğün daniskası resmen. Erdoğan daha ne yapsın Allah aşkına söyleyin ya? Adam Savunma Sanayiyi, Ekonomiyi, Adaleti her şeyi geliştirdi siz gelmişsiniz "bla bla" yapıyorsunuz. Gidin 3-5 ay çalışın alın bir PC bu kadar zor mu arkadaş? Hala "vıdı vıdıya" devam ediyorsunuz. Sanıyorsunuz ki "oturduğumuz yerden PC alalım, zengin olalım" yok ya! Öyle kolay değil o işer! Erdoğan'a güvenin, gerisini dert etmeyin. Bu arada anında Milletvekilliği için teklif geldi. Güzel taktikmiş. Sizde böyle överek makam kazanabilirsiniz. Size de tavsiye ederim(!) :)

Bu arada forumun çoğunluğunun bilgisayar özellikleri ortalamanın altındadır yüksek ihtimal. Konsol kullanan fazla kişi olduğunu sanmam. Ama yazılanlara baktığım zaman çoğu kişi telefon kullanıyor.
Hep düşünüyorum acaba var mı benim gibi arkadaşlar?
Kısmen. PC var ama zar zor oyunlar açıyor. Dizüstü var üniversite için o da. Çizim, dosya, klasör, resim vesaire depoluyorum sadece. Allah izin verirse bu ay ya da 1-2 aya oyuncu dizüstüne geçmeyi planlıyorum. PC fazla kullanmıyorum zaten. Çoğunlukla tablet-telefon başındayım. Tabletten genellikle DA'da takılıyorum ya da film izliyorum. Telefon ise gündelik yaşam, telefonda oyun oynamayı sevmem zaten.

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Konsol var Pc'de 1 seneye olacak inşallah

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,777
İsim
Mert Can Ergün
çok şükür konsol ve bilgisayarım oldu

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Ahmet Melih Cantürk
Var mı benim gibi bu zamana kadar hiç pc si veya konsolu olmayan 15 yaşındayım. 2 pc m var laptop ikiside oyun açmaz. Konsol falan da yok. Mobilden Bi şekilde idare ediyorum. Bigün olur inşallah Benimde. Hep düşünüyorum acaba var mı benim gibi arkadaşlar?
Aga b benim yok

yureksyz

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Konsolum olmadı ama 4 yıl bekleyişten sonra idare eder bir APU bilgisayarım 1 sene bekleyişten sonra da iyi bir oyuncu laptopum oldu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Ahmet Melih Cantürk
Bi ara alıcaktı babam hala alıcak

Top Bottom