Neler Yeni

Vatan Bi̇lgi̇sayar Haksız İptal

İlk önce 65 inc tv aldim vestel 1 hafta civarinda teslimat onay bekliyor yazdı aradım stok yok dediler cok uzun surceği belliydi bende 55 inc olanı aldım annemin hesabından 65 inci iptal ettim ve 55 inci ticari alim diyerek iptal ettiler halbuki 1 tane satın aldım iletmeme rağmen iptal ettiler indirimli aldım biliyorsunuz full indirim vardı cuma günü iptal olursa bosa en az 2000 TL fazlafan odemem gerek

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,045
İsim
Mertcan Ceylan
vatanın pek müşteri desteği iyi değil geçmiş olsun

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,663
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Geçmiş olsun, hepsi çakal yeni indirim kovalamaya bak.

ibocuks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
ibo k
geçmiş olsun falan yok kral sen geçirceksin adamlara, gireceksin e-devletten tüketici hakem heyetine, başından geçenleri bir bir yazacaksın, resimleriyle birlikte, ya indirimin yapılmasını yada ilk satın aldığın televizyonun gönderilmesini isteyceksin

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,141
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
İade onaylanmadan mı aldınız hocam?

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Fark etmez onlar hangi kanıt ile ticari alım demişler ? Adamın elinde ticari olarak almadığının kanıtı var.
Hakem heyetine başvurun hocam. Üşenip başvurmadıkça firmalar daha rahat hareket ediyor.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
vatanın pek müşteri desteği iyi değil geçmiş olsun
saolun
Geçmiş olsun, hepsi çakal yeni indirim kovalamaya bak.
saolun
geçmiş olsun falan yok kral sen geçirceksin adamlara, gireceksin e-devletten tüketici hakem heyetine, başından geçenleri bir bir yazacaksın, resimleriyle birlikte, ya indirimin yapılmasını yada ilk satın aldığın televizyonun gönderilmesini isteyceksin
evet öyle yapicam ama cok fazla uzun sürüyor ya hocam
aynı gün iptal ettim diye hatirliyorum zaten 1 gün sonrasinda iptal olmus olması lazım ticari olmadimi kendileride iyi bilmekte zaten neden böyle birsey yaptilar anlamadim

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Onu geçtim de adam 2 farklı boyuttan birer tane almış bir üründen 2 tane de almamış. Şimdi ben 2 odaya 2 farklı TV alsam ticaret yapıyor mu olacağım? Vatanın yaptığı çok saçma cidden.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,406
İsim
oğuzhan ege
yanlış anlamada okadar firma arasında gidip en kötü firmayı bulmayı nasıl becerdin be hocam her konuda kalitesiz bir firma.

yanlış anlamada okadar firma arasında gidip en kötü firmayı bulmayı nasıl becerdin be hocam her konuda kalitesiz bir firma.
ya hocam sepette indiirm vardı bide ziraatle anlaşmışlar ordan indirim bide bi müşteri hizmetleri var galiba 1kisi bakıyor telefon koskoca şirkete oda bir şey yapmıyor vatana gittim mağazaya müşteriden çok ordan bekleye çalışan dolu gerçekten satış çok daha fazla öncelik vermişler müşteri hizmetini ordan anladım direk

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,406
İsim
oğuzhan ege
ya hocam sepette indiirm vardı bide ziraatle anlaşmışlar ordan indirim bide bi müşteri hizmetleri var galiba 1kisi bakıyor telefon koskoca şirkete oda bir şey yapmıyor vatana gittim mağazaya müşteriden çok ordan bekleye çalışan dolu gerçekten satış çok daha fazla öncelik vermişler müşteri hizmetini ordan anladım direk
anladım benim arkadaşlarımda vatan yüzünden çok başı ağrıdı ondan söylemek istedim monitör konusunda ssd konusunda bozuk çıktı felan sıkıntılı işler ama teknoloji bu şans işi tabii ki

kırmızışarapp

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,428
İsim
Sertay Çil
İlk önce 65 inc tv aldim vestel 1 hafta civarinda teslimat onay bekliyor yazdı aradım stok yok dediler cok uzun surceği belliydi bende 55 inc olanı aldım annemin hesabından 65 inci iptal ettim ve 55 inci ticari alim diyerek iptal ettiler halbuki 1 tane satın aldım iletmeme rağmen iptal ettiler indirimli aldım biliyorsunuz full indirim vardı cuma günü iptal olursa bosa en az 2000 TL fazlafan odemem gerek
Ürün stoğu yoksa göndermek zorunda değiller açıkçası ama ortada indirimden dolayı yapılan bir çakallık var sanırım. Geçmiş olsun dostum.

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
360
İsim
C.S.
Ticari alım diye iptal etmesi çok saçma. Siz farklı ebatlarda iki ürün de alabilirsiniz. Kaldı ki, tvlerden birinin siparişini iptal etmişsiniz. Thhye gidin derim. Tüketici mahkemesine thh’den lehe karar çıkarsa gidersiniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,456
Üyeler
138,355
Son üye
Bedirhn
Top Bottom