Neler Yeni

Yardım Vatan Bilgisayar Apple USB-C 20W Çakma mı?

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
halil

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
halil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teknosadan almıştım ben orijinaldi. Vatanın da sahte satacağını sanmam.
baya şikayet var kararsız kaldım vatandan alıp direkt barkod orjinallik kontrol ediyim en iyisi?

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
slm
Bütçe nedir kankam öğrenebilir miyim ve hangi telefonu kullanıyorsun

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
halil
Bütçe nedir kankam öğrenebilir miyim ve hangi telefonu kullanıyorsun
iPhone 15 aldım, apple store dan sipariş ettim ama o salıya falan gelecek, telefon da yarın elime ulaşabilir, ona göre apple store dan olanı iptal edip yarın elden vatandan alayım diyorum.

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
slm
619 TL olan modelde 12 Pro Max'e kadar desteklediği yazıyor diğer 719 TL olan model daha yeni bir ürün olmalı.
Bir de mağazaya gidip deneme imkanın varsa deneyebilirsin ki muhtemelen vardır ve test etmene izin vereceklerdir. Orijinalliğini de kontrol edebilirsin. Ek olarak vatanın böyle bir şey yapacağını sanmıyorum

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
halil
619 TL olan modelde 12 Pro Max'e kadar desteklediği yazıyor diğer 719 TL olan model daha yeni bir ürün olmalı.
Bir de mağazaya gidip deneme imkanın varsa deneyebilirsin ki muhtemelen vardır ve test etmene izin vereceklerdir. Orijinalliğini de kontrol edebilirsin. Ek olarak vatanın böyle bir şey yapacağını sanmıyorum
Kutu jelatinini açmadan kontrol edebiliyo muyuz orjinalliğini apple den

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
slm
Açılmış ürünlerinin olduğunu düşünüyorum.

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
halil

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
slm
bu şikayet var'dakilere şikayetlere ne diyosun
Eğer gerçekten bir şikayet olsaydı vatanın sitesinde de görülebilirdi bence veya şikayetvar sitesinde kötü yorum yaptığı halde yorumlarının silindiğini söyleyen insanlar da olabilirdi.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
baya şikayet var kararsız kaldım vatandan alıp direkt barkod orjinallik kontrol ediyim en iyisi?
Barkod kontrolü varsa olabilir. Ben normalde vatandan alacaktım ama orada kalmamış diye yakındaki teknosaya uğrayıp işi halletmiştim. Bu mağazaların sahte ürün satacağını sanmam.

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
halil
Senin telefon ney
Barkod kontrolü varsa olabilir. Ben normalde vatandan alacaktım ama orada kalmamış diye yakındaki teknosaya uğrayıp işi halletmiştim. Bu mağazaların sahte ürün satacağını sanmam.

xberke

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
berke zorlu
iPhone 15 aldım, apple store dan sipariş ettim ama o salıya falan gelecek, telefon da yarın elime ulaşabilir, ona göre apple store dan olanı iptal edip yarın elden vatandan alayım diyorum.
bence apple 20w almana gerek yok ugreen 30 - 45w civarı alırsan hem daha hızlı olur ileride 16- 17 vs alırsın 45w a çıkarırlar desteği 45w alsaydım dersin.

Top Bottom