Neler Yeni

Vatan Bilgisayar İle Yaşadığım İade Sürecim

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dostlar selam, bu gün sizlere Vatan Bilgisayar ile yaşadığım iade sürecimi aktaracağım. Keyifli okumalar dilerim.

Öncelikle 16.02.2021 tarihinde sistemim ile birlikte altta belirttiğim seti de satın aldım;
"Everest Rampage KB-R310 Broker Klavye + Fare Set"

Evet, yukarıda belirttiğim seti aldım, ve akabinde ürünü aldıktan 1 hafta sonrasında birtakım tuşlarda soyulma başladı. İlk başta D tuşu ile başlayan bu soyulma, W, A, S, Space, ALT, M, L gibi tuşlara da yayıldı. Ben de ürünü iade etmek için öncelikle Vatan Bilgisayar'ı aradım. Onlar da ürünü getirip iade işlemlerini başlatabileceklerini söylediler.

Akabinde ürünü yasaklardan ötürü 3 hafta sonra götürdüm ve 19.03.2021 tarihinde iade işlemini yapmak üzere ürünü aldığım Vatan Bilgisayar'a götürdüm. Sonrasında durumu müşteri hizmetlerine anlattım. Sonrasında müşteri hizmetlerindeki kişi, iade sürecinin maksimum 20 iş günü, ortalama 13 14 iş günü içerisinde tamamlanacağını söyledi. Benimki nedense 8 günde tamamlandı. :D Neyse en azından çabuk sonuçlandı.

O sırada eski klavye ve faremle idare etmek mecburiyetinde kaldım. Tabii ki farem ikinci günde bozuldu. Neyse gittim kablosuz bir tane aldım. VALORANT'da arada aim Allah katına varsa da idare ediyoruz. :D

Neyse konuyu dağıtmayayım ben, bu sabah telefonuma gelen SMS ile iade sürecinin tamamlandığını, iade yaptığım şubeye gitmemi söylediler. Ben de öğlen saatlerinde çıkıp gittim. Müşteri hizmetlerinde birtakım fatura ile işlemler oldu. Sonrasında ürünü verip, para iadesini istedik. Faturadaki ürünlerin tamamını 4 taksite böldürdüğümüz için ürünün para iadesi 4 taksitte tamamlanacakmış. Ürünü 200 TL'ye aldım. 200/4=50 TL'den 4 taksitte ürünün para iadesi tamamlanacak.

Evet sevgili dostlarım, yaşadığım iade süreci bu kadardı. Okuduğunuz için teşekkür ederim. Ben Vatan'ın iade sürecinden memnun kaldım açıkçası. Gayet güzel ilgilendiler.

Benden bu kadar. Sağlıcakla kalın, hoşça kalın.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O ürünü başka birine satmalarının muhtemel olması dışında sorun yok gibi.
Orasını bilmiyorum maalesef, lakin yapacaklarını da düşünmüyorum açıkçası. Koskocaman şirket.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
rampge alırsan öle olu
Usda normalde ayrı ayrı alacaktım. Sonradan adam bunu söyledi bana. Babamla birlikte kararlaştırıp aldım. Memnun kalırım sandım, lakin işler beklendiği gibi gitmedi...

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Usda normalde ayrı ayrı alacaktım. Sonradan adam bunu söyledi bana. Babamla birlikte kararlaştırıp aldım. Memnun kalırım sandım, lakin işler beklendiği gibi gitmedi...
rampge

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9

samet4747

80+ Platinum
O KLAVYE C4

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,311
İsim
.
Orasını bilmiyorum maalesef, lakin yapacaklarını da düşünmüyorum açıkçası. Koskocaman şirket.
Bana 2 kez iade edilmiş ürün vermeye çalıştılar ve biri kısmen sorunluydu.
Toplasan 4 5 kere anca alış veriş yapmışımdır.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Bana 2 kez iade edilmiş ürün vermeye çalıştılar ve biri kısmen sorunluydu.
Toplasan 4 5 kere anca alış veriş yapmışımdır.
Benim ilk alışverişim hocam. Şu an sistemde herhangi bir sorun yaşamadım, sadece klavyemde soyulmalar oldu işte. Faresinden de aşırı memnun kaldım. Herhangi bir tutukluk, tuş basmama gibi bir sorun olmadı.

FERRUM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Vatan'ın hizmeti iyi bence

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,129
Üyeler
155,520