Neler Yeni

Vatan Bilgisayar, sana sesleniyorum!

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
1592867568759.png

1592867614316.png

1592867627425.png

1592867674185.png

Yemin billah rezillik ya.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Nerdeyse bazı bilgileri doğru eğer 2. cümlede bir ürün doğrudan söylendiyse tüm yonga setlerini söylemeleri yanlış olmuş.

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Vatan Bilgisayar : "Tm."

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
Olay ne bari onu da yazaydın :D.

Olay şu:

Şimdi bir adam halasını arıyor konuşmak amaçlı bayramını kutlayacak. Ardından halası diyor ki: Biz taşınıyoruz gel bizim eşyaları taşımaya yardım et sana para vereyim diyor. Adam para lafını duyunca hemen koşuyor ve eşyaları taşıyor. Halası ona sadece 350 TL para veriyor. Oysa ki adam yeni bir ekran kartı almayı hayal ediyordu. Ama adam madem yeni ekran kartı alamadım bari işlemcime OC yapmak için işlemci soğutucu alayım diyor. İstediği işlemci soğutucuyu buluyor ve Vatan Bilgisayar'a soruyor: Bu soğutucu ''....'' işlemcim ile uyumlu mudur? Vatan bilgisayar ise işlemci soğutucusu uyumlu olduğu halde ''uyumlu değildir'' diyor. Sonuç olarak adam üzülüp parayı barlarda yiyor.

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun
Olay şu:

Şimdi bir adam halasını arıyor konuşmak amaçlı bayramını kutlayacak. Ardından halası diyor ki: Biz taşınıyoruz gel bizim eşyaları taşımaya yardım et sana para vereyim diyor. Adam para lafını duyunca hemen koşuyor ve eşyaları taşıyor. Halası ona sadece 350 TL para veriyor. Oysa ki adam yeni bir ekran kartı almayı hayal ediyordu. Ama adam madem yeni ekran kartı alamadım bari işlemcime OC yapmak için işlemci soğutucu alayım diyor. İstediği işlemci soğutucuyu buluyor ve Vatan Bilgisayar'a soruyor: Bu soğutucu ''....'' işlemcim ile uyumlu mudur? Vatan bilgisayar ise işlemci soğutucusu uyumlu olduğu halde ''uyumlu değildir'' diyor. Sonuç olarak adam üzülüp parayı barlarda yiyor.
Bu ne ya gece gece güldürdün beni :):)

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Olay şu:

350 TL ile anca 2 bardak cek denyıls içersin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
912,522
Üyeler
141,591
Son üye
yurtdisisiparis
Top Bottom