Neler Yeni

Vatan Bilgisayar Sipariş Tarihi Sorunu

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,216
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
allah allah öyle miymiş. vay be adamlar haklıymış istedikleri gibi fatura da keserlermiş sipariş tarihini de göstermezlermiş ne güzel :D aynısı başınıza gelse ortalığı ayağa kaldırırsınız burada 3 maymunu oynuyorsunuz. fatura tarihim konusunda sorunum yok benim sorunum burada olduğu gibi sipariş tarihim de faturada gözükse ürünün 1200 lira cashbackını alabilecek olmamdı oraya 1 satır kod eklemek zor değil
Vatan Bilgisayar gibi büyük kurumsal bir firma sana özel işleyişini, sistemini değiştirmez unut onu.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
allah allah öyle miymiş. vay be adamlar haklıymış istedikleri gibi fatura da keserlermiş sipariş tarihini de göstermezlermiş ne güzel :D aynısı başınıza gelse ortalığı ayağa kaldırırsınız burada 3 maymunu oynuyorsunuz. fatura tarihim konusunda sorunum yok benim sorunum burada olduğu gibi sipariş tarihim de faturada gözükse ürünün 1200 lira cashbackını alabilecek olmamdı oraya 1 satır kod eklemek zor değil
Bireysel şirket mi sandın sen buraları ? Ürünü aldığın gibi fatura kessinler. Adamlar haklı tabi. Senin gibi milyonlarca kişi alış veriş yapıyor. Bir tek sen para harcamıyorsun. Şu cümlenden sonra hak ettiğini bile düşünüyorum. Git vatana ağla.

batuu123

80+ Bronze
Bireysel şirket mi sandın sen buraları ? Ürünü aldığın gibi fatura kessinler. Adamlar haklı tabi. Senin gibi milyonlarca kişi alış veriş yapıyor. Bir tek sen para harcamıyorsun. Şu cümlenden sonra hak ettiğini bile düşünüyorum. Git vatana ağla.
kanka sence 1200 lira benim ne kadar umrumda :D burada bahsettiğim mevzu BURADAN KAMPANYALI YADA GERİ ÖDEMELİ ÜRÜN ALIRSANIZ son günü almanız yada araya haftasonu girmesi halinde vay halinize. kampanya bitişi ayın 1i diyelim 2 ve 3ü haftasonuna denk gelsin hop senin faturan ayın 4ü olarak kesilecek. normalde kampanyadan faydalanabilecekken bu yüzden faydalanamayacaksın. bu sorunun en basit çözümü ise faturada sipariş tarihinin de gözükmesi ki DİĞER SİTELERDE GÖZÜKÜYOR. vatanda bu gözükmüyorsa burada suclu yine biz olduk vay a

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
kanka sence 1200 lira benim ne kadar umrumda :D burada bahsettiğim mevzu BURADAN KAMPANYALI YADA GERİ ÖDEMELİ ÜRÜN ALIRSANIZ son günü almanız yada araya haftasonu girmesi halinde vay halinize. kampanya bitişi ayın 1i diyelim 2 ve 3ü haftasonuna denk gelsin hop senin faturan ayın 4ü olarak kesilecek. normalde kampanyadan faydalanabilecekken bu yüzden faydalanamayacaksın. bu sorunun en basit çözümü ise faturada sipariş tarihinin de gözükmesi ki DİĞER SİTELERDE GÖZÜKÜYOR. vatanda bu gözükmüyorsa burada suclu yine biz olduk vay a
Aynen dostum. Konu başlığı umrunda olmadığını çok güzel gösteriyor. Senin olmayan paraya bile ''VATAN 2bin Lirama ÇÖKTÜ '' yazıyorsun. Aynen hiç umrunda değil.

ExploiT

80+ Bronze
Senin istediğin tarihe fatura kesmek gibi bir zorunluluğu asla yok. Siparişini aldıktan sonra 7 gün içinde kesmesi gerekiyor. Sen istediğin kadar not yaz yasal düzeni bu şekilde işliyor.

batuu123

80+ Bronze
Aynen dostum. Konu başlığı umrunda olmadığını çok güzel gösteriyor. Senin olmayan paraya bile ''VATAN 2bin Lirama ÇÖKTÜ '' yazıyorsun. Aynen hiç umrunda değil.
sizin gibi sazanlar atlasın konuya diye yoksa aradan 20 gün geçmiş umrumda bile olmamış şurada 2 dalga geçelim diye açtık

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
sizin gibi sazanlar atlasın konuya diye yoksa aradan 20 gün geçmiş umrumda bile olmamış şurada 2 dalga geçelim diye açtık
Ben 2 dalga geçtim teşekkürler konu için. İyi forumlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neyse kampanya yokken biraz ürün alayım. Sonra konu açarım kampanyadan önce almıştım paramı vermiyorlar derim.

batuu123

80+ Bronze
Yok dalga geçmiş. Geçen birisi öyle avukat tutup zarara girmiş ya
migros airfryer mağdurlarından birisi de benim 800 liraya aldıydık 2klık ürünü orada mesela dava açanların yarısı aldı yarısı alamadı ürünü kısacası firmalar dostunuz değil ama burada babasının şirketi gibi savunanlar var yazık yüzde 300 kar marjıyla ürün alıyorlar gelmişler savunuyorlar xd

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,359
İsim
Çağatay
Olayda mağduriyet olduğunu düşünüyorduysan sipariş tarihin ayın 2si ve cashback alamayacağını da anladıysan neden ürünü teslim almayıp iade etmedin ? Akşam 10 da sipariş verdiğinde anında fatura kesilmez. Sipariş iptal talep etme ihtimalin var. Genellikle ürün sevk aşamasına geçtiğinde, irsaliyesine istinaden faturası kesilir.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,216
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
migros airfryer mağdurlarından birisi de benim 800 liraya aldıydık 2klık ürünü orada mesela dava açanların yarısı aldı yarısı alamadı ürünü kısacası firmalar dostunuz değil ama burada babasının şirketi gibi savunanlar var yazık yüzde 300 kar marjıyla ürün alıyorlar gelmişler savunuyorlar xd
Bu arada aklında bulunsun özellikle telefonlarda ve bilgisayar bileşenlerinde kar marjı %10-20'den fazla değil :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,086
Üyeler
150,612
Son üye
emreorhan
Top Bottom