Neler Yeni

Vatan Bilgisayar Sipariş Tarihi Sorunu

batuu123

80+ Bronze
Olayda mağduriyet olduğunu düşünüyorduysan sipariş tarihin ayın 2si ve cashback alamayacağını da anladıysan neden ürünü teslim almayıp iade etmedin ? Akşam 10 da sipariş verdiğinde anında fatura kesilmez. Sipariş iptal talep etme ihtimalin var. Genellikle ürün sevk aşamasına geçtiğinde, irsaliyesine istinaden faturası kesilir.
2 bin lira üstteki arkadaşın dediğinin aksine umrumda olmadığı için iptal etmedim ama oradan buradan 1k 2k kısarak sistem toplayan arkadaşlar msi yada asusun geri ödeme kampanyaları dahilinde vatandan bir şey alırlarsa kampanyanın son 3 günü almasınlar yoksa araya haftasonu girer bişi girer bi bakmıssın kampanyadan 2k gelecek diye düşünürken faturan 4 gun sonra kesılınce alamayacagını gorursun :D

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
migros airfryer mağdurlarından birisi de benim 800 liraya aldıydık 2klık ürünü orada mesela dava açanların yarısı aldı yarısı alamadı ürünü kısacası firmalar dostunuz değil ama burada babasının şirketi gibi savunanlar var yazık yüzde 300 kar marjıyla ürün alıyorlar gelmişler savunuyorlar xd
Düşün işte %500 karla satılan ürünü alıp onu bir başkasına satıp para bile kazanıyorlar. Bende kazanıyorum sanırım.

batuu123

80+ Bronze
2 bin lira üstteki arkadaşın dediğinin aksine umrumda olmadığı için iptal etmedim ama oradan buradan 1k 2k kısarak sistem toplayan arkadaşlar msi yada asusun geri ödeme kampanyaları dahilinde vatandan bir şey alırlarsa kampanyanın son 3 günü almasınlar yoksa araya haftasonu girer bişi girer bi bakmıssın kampanyadan 2k gelecek diye düşünürken faturan 4 gun sonra kesılınce alamayacagını gorursun :D
yani ben burada basıma gelen olayı anlattım paramı falan geri istemedim yarın yenı cashback programları baslar gider sazan gıbı son 3 gun vatandan urun alırsınız araya da haftasonu gırer kı bende gırmedı ondan 1 gun sonra kesıldı ama sızde gırerse 4 gun sonra kesılecek kampanyadan faydalanamayıp kacırınca treni konu falan acmayın forumda siparis tarihi faturada gozukmeyen sıteden alısverıs yapılmaz

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dostum senin derdin faturada sipariş tarihi görememek ama kurumunda böyle bir uygulaması yoktur.

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,409
İsim
Çağatay
Olabilir bunu bir bilgilendirme olarak yazabilirdin. Mağazalarından aldığında faturan anında kesiliyor mesela. İnternetten alışverişlerde durum bu şekilde genel olarak.

batuu123

80+ Bronze
Düşün işte %500 karla satılan ürünü alıp onu bir başkasına satıp para bile kazanıyorlar. Bende kazanıyorum sanırım.
evet sorma ya neyse bende bunu simdi 15kya sarı siteden satıcam kalan parayla 100 liralık 200 tane ürün alıp tek tek kargolatıp sonrasında tek tek iade edicem hop bi bakmıssın vatan 5k zararda :D bende 5k kardayım :D nasıl super dimi sagol
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum senin derdin faturada sipariş tarihi görememek ama kurumunda böyle bir uygulaması yoktur.
zaten ondan bahsediyorum hepsiburada trendyol pckolik gibi yüzlerce sitede varken burada yok bu da buradan kampanyaya katılırsanız son 3 gün kesinlikle almayın yoksa mağdur olursunuz diyerekten konuyu actım daha gelmisler sucluyu ben yapıyorlar :D

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
evet sorma ya neyse bende bunu simdi 15kya sarı siteden satıcam kalan parayla 100 liralık 200 tane ürün alıp tek tek kargolatıp sonrasında tek tek iade edicem hop bi bakmıssın vatan 5k zararda :D bende 5k kardayım :D nasıl super dimi sagol

zaten ondan bahsediyorum hepsiburada trendyol pckolik gibi yüzlerce sitede varken burada yok bu da buradan kampanyaya katılırsanız son 3 gün kesinlikle almayın yoksa mağdur olursunuz diyerekten konuyu actım daha gelmisler sucluyu ben yapıyorlar :D
Konuyu sapıtma saat 10 da sipariş veriyorsan onun bilincinde olman lazım teknik olarak suçlu sensin.
O ürün mağzadan gitmiyor mağzadan gitse bile saat 10 da mağza açık olmaz.
Depodan gidiyor depolar sabah 9 akşam 6 ya kadar çalışır.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,860
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları

Kampanyaya saatler kala başvurmuşsun dostum. Hiçbir işini son saate bırakmaman gerekiyor buradaki suçun yarısından fazlası sende biliyorsun değil mi?

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
İşte anlamadığın nokta şurası. Bu dediğini yaparsan kargo firması para kazanır. Vatan 5k zarara girmez. Kargo ücretsiz ürünlerde fiyatlandırma kargo hesaba katılarak yapılıyor. Sen 15k ya satabilirsen sadece sen 5k kazanabilirsin. Firma ne zarara girer ne kar yapar.

batuu123

80+ Bronze
1697543949339.png

şimdi de İncehesap faturam geldi gördüğünüz gibi faturada yine sipariş tarihi HER SİTEDE OLDUĞU GİBİ yazıyor ama vatanda ne hikmetse yazmıyor ama siz savunun vatanı gidin alın oradan ürün ahahahae

batuu123

80+ Bronze
Kampanyaya saatler kala başvurmuşsun dostum. Hiçbir işini son saate bırakmaman gerekiyor buradaki suçun yarısından fazlası sende biliyorsun değil mi?
ya ben zaten vatanı direkt suçlamıyorum faturamı alır almaz kesin demiyorum ki bak üstte ss attım incehesap da kampanyaya katılmıştı keşke oradan alsaydım ürünü oradan almış olsam faturamda sipariş tarih gözükecek ve cashbackımı alacaktım vatanda gozukmedıgınden alamadım yani anlamıyorum ben sizi de vatanı niye bu kadar savunuyorsunuz adamların umrunda değil senin cashbackın falan faturalarında sipariş tarihine yer vermıyorlar BÖYLE BÜYÜK BİR EKSİKLİKTEN bahsettim adamlara dava mı acıcam 15 gun olmus

Top Bottom