Neler Yeni

Vatan Bilgisayar Sistem Toplar Mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ahmet
Merhaba arkadaşlar yakın zamanda PC almayı düşünüyorum vatan bilgisayara gitsem parçaları söylesem oradan sistem toplarlar mı toplarlarsa da gün içinde teslim ederler mi 1-2 gün bekletirler mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mağazada parçalar bulunuyorsa toplarlar 2 saat içinde.
NOT:Yerinde olsam vatandan alıp parama yazık etmem.
Haklısın Fiyatlar Çok Pahalı Fakat Yaz Geldiği İçin Yaylaya Gittim Fiyatlarda Sürekli Artıyor İnternetten Sipariş Edemiyorum Olduğum Yere Gelmiyor Kargo Mecbur Vatandan Almam Lazım.

1.5-2 saat içinde 1 kasa hazır oluyor. Ama parasını ödeyin yarın teslim edelim derlerse kabul etme. Ödeme yapmadan hemen toplayabilir misiniz diye sorsan iyi olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ahmet
1.5-2 saat içinde 1 kasa hazır oluyor. Ama parasını ödeyin yarın teslim edelim derlerse kabul etme. Ödeme yapmadan hemen toplayabilir misiniz diye sorsan iyi olur.
Anladım Bu Gün Gitmeyi Düşünüyorum Bakalım Yarın Derlerse Sorun Olurmu Ki

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ahmet
Bekleyebilirsen sorun olmaz. En iyisi hemen toplanması.
Bu gün gittim sistemi seçtik tüm parçaları fakat çok kişi olduğu için bazı çalışanlar yıllık izine ayrılmış o yüzden yaklasık 1 hafta içinde anca yaparım dediler bende beklemiyordum bu kadar ama yapacak bir şey yok artık.

Bu gün gittim sistemi seçtik tüm parçaları fakat çok kişi olduğu için bazı çalışanlar yıllık izine ayrılmış o yüzden yaklasık 1 hafta içinde anca yaparım dediler bende beklemiyordum bu kadar ama yapacak bir şey yok artık.
1 hafta bekledikten sonra Sinerji'den veya İtopya'dan alırdın toplanmış halde kargoyla yollarlardı.

Hayırlı olsun.

Mustafa Zahid

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,192
İsim
Mustafa Zahid Önder
İlgilendiği Kategoriler
Her şeye maydanoz olur.
Instagram
@mustyonder
Steam
id/mustyonder
Discord
mustyonder#0007
Eğer VATAN'a gidip şöyle şöyle şunları alacağım veya yoksa onun muadili olan şeyleri seçeceğim falan dersen oradaki arkadaşlar sana yardımcı olur ve 2 saate falan bilgisayarını toplarlar. Ekran kartını bana kalırsa temiz 2. el falan bul çünkü her şeyi sıfır toplama yaparsan ekran kartı direkt tüm kasanın yarı fiyatı ediyor. Haricinde VATAN'dan maksimum 1000-1500₺ falan fazla bir ödeme yaparsın ki bence o farka da değer. Gidip internetten alıp acaba düzgün mü gelecek diye dertlenmek yerine direkt elden alıp kurdurtmak daha mantıklı. VATAN'dan alıp paramı çöp edeceğim diyenlere bakma kanka ezbere laf söylüyorlar. Sıfır ekran kartlı toplama sistemlerin hepsi kazıktır. Sırf öyle sıfır toplama elden satan en iyi yer VATAN olduğu için öyle boş öterler. Ya direkt VATAN harici bir siteden hazır kampanyalı bir sistem al veya VATAN'dan ekran kartsız toplama sistem yapıp 2. el temiz bir ekran kartı al tak. Normalde 3070 sistemler 22.000₺ falandı ben kendi bilgisayarımı topladığım zaman ki onların da PSU, RAM falan kötüydü. Ben gittim kendim VATAN'dan ekran kartsız alıp sonra kendim ekran kartını 2. elden topladım 21.500₺ tuttu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ahmet
Eğer VATAN'a gidip şöyle şöyle şunları alacağım veya yoksa onun muadili olan şeyleri seçeceğim falan dersen oradaki arkadaşlar sana yardımcı olur ve 2 saate falan bilgisayarını toplarlar. Ekran kartını bana kalırsa temiz 2. el falan bul çünkü her şeyi sıfır toplama yaparsan ekran kartı direkt tüm kasanın yarı fiyatı ediyor. Haricinde VATAN'dan maksimum 1000-1500₺ falan fazla bir ödeme yaparsın ki bence o farka da değer. Gidip internetten alıp acaba düzgün mü gelecek diye dertlenmek yerine direkt elden alıp kurdurtmak daha mantıklı. VATAN'dan alıp paramı çöp edeceğim diyenlere bakma kanka ezbere laf söylüyorlar. Sıfır ekran kartlı toplama sistemlerin hepsi kazıktır. Sırf öyle sıfır toplama elden satan en iyi yer VATAN olduğu için öyle boş öterler. Ya direkt VATAN harici bir siteden hazır kampanyalı bir sistem al veya VATAN'dan ekran kartsız toplama sistem yapıp 2. el temiz bir ekran kartı al tak. Normalde 3070 sistemler 22.000₺ falandı ben kendi bilgisayarımı topladığım zaman ki onların da PSU, RAM falan kötüydü. Ben gittim kendim VATAN'dan ekran kartsız alıp sonra kendim ekran kartını 2. elden topladım 21.500₺ tuttu.
Anladım Ya Gittim Vatana Oem Sistemlerden İstedim Özelleştirdim Aldım Bu Cumartesi Teslim Edecekler İnşallah Ama Hazır Sistem Olduğu İçin kasa rampage içindede rampage psu var değiştiremedim maalesef başka seçenek yoktu sence sorun Olurmu rampage psu dan link:https://www.vatanbilgisayar.com/ram...-750w-80plus-bronze-midt-atx-gaming-kasa.html

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,812
İsim
göksel yurtcan
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ahmet