Neler Yeni

Vatan Bilgisayardan 3 Laptop Arasında Kaldık Sizce Hangisi?

Vatan Bilgisayardan 3 Laptop Arasında Kaldık Sizce Hangisi?

• Dell Vostro

Oylar: 4 80.0%
  • Acer Aspire 3

Oylar: 1 20.0%
  • Acer Extensa

Oylar: 0 0.0%

• Oy kullanan toplam üye
    5

batuhan0088

80+ Bronze
Bir arkadaşımıza üniversite için laptop bakıyoruz. İlle de mağazası olan gidip görüp elden alabileceğim bir yerden olsun istiyor. Teknosa, media markt ve vatan bilgisayar firmalarının web sitelerini inceledik. Avantajlı olarak Vatan'da bir kaç laptop bulduk. Oyun oynayan birisi değildir. Genel anlamda internet ve bir kaç üniversite ile ilgili program vs yükleyecek. Almışken de 7 bin bandında alabileceğimizin iyisini alalım dedik. Bu 3 laptop arasında kaldık. Sizce Hangisi

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,859
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Dell daha iyi gibi ama panel kısmına da TN yok IPS yok yazmışlar ne lan o?

Ayrıca sormadan olmaz. neden vatan

• Beğen
Reaksiyonlar: java

batuhan0088

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,859
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Vatan zorunlu değil ancak internetten almak istemiyor. Mağazaya gidip kendi görüp almak istiyor. Açıksası güvenemiyor. Kıramadık bu düşüncesini
Benim annem bile alıyorsa sizin anneniz de alır bence. Kendimi bildim bileli internetten daha iyi dedim ve sonunda ilk siparişi olan G102'yi aldırttım.

Ayrıca İstanbul'da yaşıyorsan İtopya'ya da gidebilirsin.

batuhan0088

80+ Bronze
Benim annem bile alıyorsa sizin anneniz de alır bence. Kendimi bildim bileli internetten daha iyi dedim ve sonunda ilk siparişi olan G102'yi aldırttım.

Ayrıca İstanbul'da yaşıyorsan İtopya'ya da gidebilirsin.
Anneme almıyorum. Bir arkadaşımıza bakıyoruz. İstanbuldan alınabilir evet ancak oraya da gidebilecek durumda değil.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,859
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Anneme almıyorum. Bir arkadaşımıza bakıyoruz. İstanbuldan alınabilir evet ancak oraya da gidebilecek durumda değil.
Yine de kazıklanmaya göz yumacaksa Acer olan daha iyi olur. Yalnız hangileri IPS çözemedim yazmıyor.

batuhan0088

80+ Bronze
Yine de kazıklanmaya göz yumacaksa Acer olan daha iyi olur. Yalnız hangileri IPS çözemedim yazmıyor.
Muhtemelen va panel

Yine vatandan 2 yeni laptop buldum. Bunlar için ne düşünüyorsunuz? Ekran kartı olarak amd nin kendi grafik kartı var. Nasıl performans veriyor bilginiz var mıdır?

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,569
İsim
Kgn

batuhan0088

80+ Bronze

Üsttekini ararken alttakinide gördüm ekledim ama alttakinden 2 tane gözüküyor fark varmıydı bilmiyorum bu daha ucuzdu bunu ekledim bakabilirsin sende
Öneri teşekkürler. Ancak Boyut olarak 15'' -16'' arası düşünüyoruz. 14 inç boyutlu laptoplar küçük kalıyor.

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,569
İsim
Kgn
Hocam kusura bakma alltakinin stok durumuna bakmamışım ondan yok ama üsttekinde var stok

Top Bottom