Neler Yeni

VATAN OEM

noyan123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
noyanz12
Merhaba arkadaşlar.

Vatan oem hazır sistem almayı düşünüyordum. Genel olarak sistemler anlamıyorum genelde sayısal değerlere bakarım. İçerik olarak pek anlamam o yüzden sizlere danışmak istedim.
Genel olarak bütçem çok yüksek olmadığı için ram falan mim. tuttum ileride takarım ihtiyaç oldukça yükseltme yaparım diye fiyatı kırpmaya baktım. Baktığım sistem bu acaba nasıl bir sistemdir.
Sizin önerileriniz nelerdir?

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Alınmaz.

Rampage PSU ve Kasa var. Sistemi yakarsın.
SSD Yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Ege Elagözlü

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

noyan123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
noyanz12
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alınmaz.

Rampage PSU ve Kasa var. Sistemi yakarsın.
SSD Yok.

Öncelikle Teşekkürler. Genel Vatan Rampage PSU ve Kasa kullanıyor anladıgım kadarıyla o riske girmeye değmez o zaman. SDD sonra eklerim diye düşündüm. Mümkün olduğunca kıstım o açıdan. egelagozlu arkaşımızın önerdiği sistemde
Kasa sistemi aynı galiba.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu sistemede bakabilrsin hem ekran kartı hem daha güncel hemde az da olsa daha performanslı

Öncelikle Teşekkürler. O sistemede bakıyorum şuan. Yorumlar doğrultusunda bi karar alıcaz.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Rampage, Inca, Frisby, GameBooster, Power Boost PSUlu kasaları almayın.
Öncelikle Teşekkürler. Genel Vatan Rampage PSU ve Kasa kullanıyor anladıgım kadarıyla o riske girmeye değmez o zaman. SDD sonra eklerim diye düşündüm. Mümkün olduğunca kıstım o açıdan. egelagozlu arkaşımızın önerdiği sistemde
Kasa sistemi aynı galiba.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öncelikle Teşekkürler. O sistemede bakıyorum şuan. Yorumlar doğrultusunda bi karar alıcaz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,595
Üyeler
140,666
Son üye
xincrks
Top Bottom