Neler Yeni

Vatan PC'den RTX 4060 Ti'lı Sistem Alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
İlkan Hahacıoğulları
Gn65R-B modeline bakarsanız daha iyi olur pivot ayarı önemli ve güzel bir şey aynısını kullanıyorum mis gibi monitör fiyatına göre
24GN65R-B modeli var bende de, bende 2k 75 hz de var eğer alırsan sende bi bakar mısın buna sende var mı diye
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Hocam biraz tuzlu geldi fiyatı ucu ucuna yettiriyordum monitörle ama taksitle falan denerim şansımı.
Eğer ki sizin önerdiğinizi alırsam elbet bakarım. Buraya da yazarım hocam. Tekrardan teşekkürler ilginiz ve alakanız için.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
İlkan Hahacıoğulları
Evet alınabilir, sistem ddr4 olsaydı almaya değmez derdim. ama ddr5 için değer
kasayı genelde değiştirtmemizin sebebi psu yüzünden oluyor bunun psu ayrı thermaltake satılıyor ellenecek birşeyi yok sistemin.
Valla taş gibi sistem çıkarmışlar tebrik ederim
Hocam taş gibi sistemin fiyatı yanlış girilmiş herhalde çünkü 64.718 TL olarak güncellendi :D. Sağlık olsun. İlk sistemi alacağım gibi artık.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,010
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,010
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Stok bittiği için mi öyle oluyor? Yenilenir mi peki?
Evet stok bittiğinde millet satın almasın diye ilk başta fiyatını yükseltiyorlar sonra tükendi diye güncelliyorlar
yenilenmez uzun süre

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
İlkan Hahacıoğulları
Evet stok bittiğinde millet satın almasın diye ilk başta fiyatını yükseltiyorlar sonra tükendi diye güncelliyorlar
yenilenmez uzun süre
Hocam anlık bir haber ile bütçeyi arttırabileceğimi öğrendim. Yine DDR5'e yönelmek istedim. Bu sistem hakkında fikirlerinizi öğrenebilir miyim? Alınır mı? Hangi özelleştirmeleri önerirsiniz?

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,010
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hocam anlık bir haber ile bütçeyi arttırabileceğimi öğrendim. Yine DDR5'e yönelmek istedim. Bu sistem hakkında fikirlerinizi öğrenebilir miyim? Alınır mı? Hangi özelleştirmeleri önerirsiniz?

16 TL'ye kasa yükseltilir msi ya
1 tb ssd sana kalmış
2k ya 32 gb ram yapabilirsin
800 TL'ye B650 anakart yapabilirsin anakartı özellikle öneriyorum Undervolt gibi şeyleri yapabiliyorsun A serisi anakartlarda yapamıyorsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
İlkan Hahacıoğulları
16 TL'ye kasa yükseltilir msi ya
1 tb ssd sana kalmış
2k ya 32 gb ram yapabilirsin
800 TL'ye B650 anakart yapabilirsin anakartı özellikle öneriyorum Undervolt gibi şeyleri yapabiliyorsun A serisi anakartlarda yapamıyorsun
Hocam sistemin stoğu tekrar yenilenmiş (elden çıkarmak istiyorlar herhalde) ama olur da yine tükenirse bu sistemi alacağım için şunu sormak istiyorum: Sizce Ram tercihinde +1967 TL'lik olan mı +2061 TL'lik mi seçilmeli?

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,010
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hocam sistemin stoğu tekrar yenilenmiş (elden çıkarmak istiyorlar herhalde) ama olur da yine tükenirse bu sistemi alacağım için şunu sormak istiyorum: Sizce Ram tercihinde +1967 TL'lik olan mı +2061 TL'lik mi seçilmeli?
Farketmez

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,010
İsim
Emre
Discord
necromancerr