Neler Yeni

Vatan'dan aldığım hazır sistem kargoya verilmedi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Oğuz Görgülü
Instagram
@orendarhyme
Hazır sistem sipariş ettim ve sipariş ettiğim günde dahil 10 gün oluyor. Kargoyaverilmedi, onaylandı olarak görünüyor. Mail'inasıl atmalıyım ki dönsünler artık şuna.

emreBeoa

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,459
İsim
Emre siyah
mh ara bir de mail beklemekle uğraşma

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,449
İsim
Hakanbey
Hazır sistem sipariş ettim ve sipariş ettiğim günde dahil 10 gün oluyor. Kargoyaverilmedi, onaylandı olarak görünüyor. Mail'inasıl atmalıyım ki dönsünler artık şuna.
Büyük ihtimalle kargoya verilmiştir dağıtıma bile çıkılmış olabilir Vatanın sipariş güncellemesi otomatik çalışmıyor tek tek el ile manuel olarak işleniyor. Sizin sipariş güncellemeyi unutmuş olabilirler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben ekran kartı siparişi vermiştim ürün hazırlanıyor kısmında iken zil çaldı ürün geldi :D

MrTito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Burak
Büyük ihtimalle kargoya verilmiştir dağıtıma bile çıkılmış olabilir Vatanın sipariş güncellemesi otomatik çalışmıyor tek tek el ile manuel olarak işleniyor. Sizin sipariş güncellemeyi unutmuş olabilirler.

Ben ekran kartı siparişi vermiştim ürün hazırlanıyor kısmında iken zil çaldı ürün geldi :D
Aynısı başıma geldi klavyenin kargolanmasını bekliyordum akşam kapımdaydı

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Yusuf duymayan
Benimde 10 gün oldu montaj aşamasında yazıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Oğuz Görgülü
Instagram
@orendarhyme
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Eğer gelmezse en çok üzüleceğim şey vaktim ve hazır sisyemin kaçması. Kafayı yedirtir.

zzuhn11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Necip
Ayın 4ünde verdim siparişi hala montaj aşamasında sistemi sipariş ettikten 2 gun sonra çinden 2ürün söyledim 2side geldi her ilde şubesi olan vatan bi sistemi 12 gundur montajlayamadı 😂

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Oğuz Görgülü
Instagram
@orendarhyme
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sonuç ne oldu geldi mi
Dün(17.07.24) kargoya verildi yaklaiık 1-2 güne elimde olur inşallah

Ayın 4ünde verdim siparişi hala montaj aşamasında sistemi sipariş ettikten 2 gun sonra çinden 2ürün söyledim 2side geldi her ilde şubesi olan vatan bi sistemi 12 gundur montajlayamadı 😂
Montaj aşamasında göstermesinin sebebi donanım eksikliği yabi gpu'n şubelerinde olmayabilir. Bu yüzden tedarik zamanını bekleyedebilirsin, müşteri hizmetlerine sorabilirsin. Wp'dan Vatan'a da yazabilirsin. Bende 28'de verdim 17'sinde kargolandı geliyor inşallah. Cumartesi Pazarı saymazsan(ki saymaman gerek çalışmıyorlar) Bugünle beraber 14 gün ediyor.

Top Bottom