Neler Yeni

VATANDAN ALINAN HAZIR SİSTEM

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Can
Vatandan hazır sistem aldım 1 haftadır siparişiniz onaylandı yazıyor, Ankara Söğütözü şubesinde hazırlanıyormuş , arıyorum telefonları açmıyorlar başına gelen oldu mu geç mi gönderiyorlar sistemi ?

ErenErk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Eren Erkaşda
yaklaşık 18 20 günde geldi bana da, montaj dahil almıştım.

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
436
İsim
Gorkem Yavuz
Vatandan hazır sistem aldım 1 haftadır siparişiniz onaylandı yazıyor, Ankara Söğütözü şubesinde hazırlanıyormuş , arıyorum telefonları açmıyorlar başına gelen oldu mu geç mi gönderiyorlar sistemi ?
Hocam mağazaya gidip sipariş verip ödemeyi yapıp oraya teslim almak isteseydiniz daha kısa sürebilirdi. Biz öyle yaptık 3 günde geldi. Montajını göz önünde yaptılar, iyi yapmışlardı.

Tuncaycoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Taha Tuncay Arpacı
Vatanı arayıp demonte olarak iste. Hızlıca kargolarlar. Eline parçalar gelince de şehrindeki vatan şubesine gidip montajını yaptırabilirsin. Daha hızlı oluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam mağazaya gidip sipariş verip ödemeyi yapıp oraya teslim almak isteseydiniz daha kısa sürebilirdi. Biz öyle yaptık 3 günde geldi
Hocam sistem akşam üzeri çıkmıştı baya da ucuza geldi zaten 4-5 saatte tükendi o yüzden riske atmak istemedim

Top Bottom