Neler Yeni

VDSL mi ADSL mi Yoksa İkisi de mi?

JumboG4rid3s

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,243
İsim
ömer faruk
İlgilendiği Kategoriler
ZORT

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
Yaş farketmez buralarda. Önemli olan olgunluğun. sende o eksik gibi.
Yazdığın mesajlardan belli. attığın randomdan bile belli oluyor nasıl bir insan olduğun.
Senin gibi boş insanlarla boş yere vakit geçiremem.
İyi forumlar.
Kusura bakma kardes seni rahatsız ettiysek. Hoșuna gitmiyorsa yazdıklarım raporlarsın olur biter. Ha yazdığım șey birtek seni rahatsız ediyor orası ayrı konu. Boș dediğin insan büyük ihtimalle senden daha büyük daha saygılı olmayı ve bașka insanların fikirlerine saygı duymayı öğren ondan sonra gel.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yaşının 14-15 olması ile alakası yok bu arada.
Bașımıza avukat kesildi arkadaș

JumboG4rid3s

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,243
İsim
ömer faruk
İlgilendiği Kategoriler
ZORT
Kusura bakma kardes seni rahatsız ettiysek. Hoșuna gitmiyorsa yazdıklarım raporlarsın olur biter. Ha yazdığım șey birtek seni rahatsız ediyor orası ayrı konu. Boș dediğin insan büyük ihtimalle senden daha büyük daha saygılı olmayı ve bașka insanların fikirlerine saygı duymayı öğren ondan sonra gel.

Bașımıza avukat kesildi buda
sadece rahatsız oldum bana buda diye seslenmezsen sevinirim.

OrionKnight55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Selim Çakır
Discord
OrionKnight#0090
Kablonete burdan ben fiber miber hikaye modem leş olduğundan netmaster bi halta yaramadı türkcellin vdsl bin basar

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7

Bașımıza avukat kesildi buda
tek rahatsız olan ben olmamın sebebi çoğu forum üyesi artık trollüğüne bulunuyor bu forumda. Emin ol senden daha saygılı bir bireyim.
ben herkesin fikrine saygı duyarım.
eğer saygı duymasaydım forumda uzun süreler vakit geçirmezdim.

JumboG4rid3s

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,243
İsim
ömer faruk
İlgilendiği Kategoriler
ZORT

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
tek rahatsız olan ben olmamın sebebi çoğu forum üyesi artık trollüğüne bulunuyor bu forumda. Emin ol senden daha saygılı bir bireyim.
ben herkesin fikrine saygı duyarım.
eğer saygı duymasaydım forumda uzun süreler vakit geçirmezdim.
Șimdi yazdığın șeyde haklısın foruma sadece vakit geçirmek için giriyorum bildiğim birșey varsa yardım ediyorum. Arada gülmeyelim mi kendimizce. Bu kadar yanlıș anlașılacağımı bilsem yazmazdım.

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Șimdi yazdığın șeyde haklısın foruma sadece vakit geçirmek için giriyorum bildiğim birșey varsa yardım ediyorum. Arada gülmeyelim mi kendimizce. Bu kadar yanlıș anlașılacağımı bilsem yazmazdım.
Biliyorum farkındayım hepimiz eğlenmek için burdayız. ama bu tarz espriler pek komik değil. dikkat edelim buna. He gülen olur mu olabilir ama çoğu kişi beğenmeyecektir bu tarz şeyleri.

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
Biliyorum farkındayım hepimiz eğlenmek için burdayız. ama bu tarz espriler pek komik değil. dikkat edelim buna. He gülen olur mu olabilir ama çoğu kişi beğenmeyecektir bu tarz şeyleri.
Peki kusura bakmayın rahatsız ettiysem. Iyi forumlar

Exe_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,406
İsim
Batuhan Acar
VDSL olarak Millenicom öneririm.

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ
Şu anda Türk Telekom'da 16 mbps internet kullanıyorum. Alt yapımızın ADSL olduğunu zannediyordum ancak farklı yerlerde sorgulatma yapınca kafam karıştı. TurkNet maksimum 16 veriyor, Netspeed maksimum 62 veriyor. Türk Telekom'da HiperNet gözüküyor ki sanırsam bu da VDSL anlamına geliyor ama farklı yerlerde yine 16 ya da 18 çıkıyor. Sorum şu: Acaba bizim alt yapı VDSL mi yoksa ADSL mi? Ya da VDSL olunca zaten ADSL de mi olmuş oluyor? Yeni bir tarifede 35 alıp 16 kullanmak da istemiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.
Boş port yok VDSL'de o yüzden öyle gösteriyordur.

Top Bottom