Neler Yeni

Vdsl modem nasıl olmalı

Zyon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Serkan
Vdsl modem alacağım nelere dikkat etmeliyim

Klaus1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Taha Kenan
  • Beğen
Reaksiyonlar: Zyon

galeyanageldim

80+ Bronze
bu modelde var mı bu soylediklerin? pek anlamıyorum da

Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Vdsl modem alacağım nelere dikkat etmeliyim
Vdsl modemlerdeki en önemli özellik bence Snr Margin değerinin ayarlanabilmesidir. Zaten Turkiye de max. Vdsl de 100 Mbit alabilirsin. O da Tip-7 dolabın 100 mt ye kadar yakinindaysan. Wifi 6 olması hiç önemli değil. Zaten 5GHz bandinda max. Hizi alirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve Snr margin degerini ayarlamaya izin veren Asus ve Keenetic ten baska marka yok bildiğim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Sana fiyatı en uygun Keenetic olarak söylüyorum Keenetic Extra Dsl vardi. Yada Hero Dsl de var. Hopper Dsl biraz pahalidir. Telegram da bunların temiz 2. El satan kanalları varmış

• Beğen

FarukKG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Faruk G
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar , Motorsiklet , Araba , Parfüm , Biraz Elektrik-Elektronik
Tenda v12 kullanıyorum 4 gigabit port , beamforming , mu-mimo vs özelliklerinden dolayı tercih ettim memnunum

• Beğen

Zyon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Serkan
2kya aldım teknosadan indirimli

Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri

TP-Link Archer VR300​

ile aldığım 95-96 mpbs download, 19-20 mpbs upload.yaklaşık 5*6 senedir sorunsuz kullanıyorum.wifi-6 bunda yok ve ne işe yarıyor bilmiyorum.benim için önemli olan max internet hızına tam olmasada en yakın değer alması ve online oyunlarda vs kopma olmaması ve filmlerde vs. takılmalar donmalar olmaması.bu modemde bunu karşılıyor.o yüzden satış stratejilerine kanmaya gerek yok.modemimden aldığım: 5ghz bandında 680-867 mpbs arasında band genişliği alıyorum.bu alıcına bağlı tabii ki.benim kullandığım ucuzundan bu: Studz Dual Band USB 3.0 Adaptör Kablosuz Wifi Alıcı AC1300 Wireless Adaptör.sen biraz daha kalitelisini alırsın sürekli 867 de bağlanırsın.gerçi 1200 mpbs bandında bağlanınca ne değişiyor onuda anlamış değilim.150-300 mpbs bile yetiyor insana.band genişiliği çoğaldıkça mesela biri modemle alıcının arasından geçse özellikle online oyunlarda kopma olma şansı oldukça düşüyor benim bildiğim.5 ghz bandı bu yüzden çok avantajlı benim bildiğim.ama iyice abartıldı yakında 3000-5000 mpbs bandında modemler sürerler Allah bilir.satamazlar haliyle ondan sonra monitörlerde olduğu gibi: 75 hz si standart yapıyoruz sonra 85,sonra 100, sonra 120hz; en sonunda bi bakmışınız 'monitörlerde 200 hz standart hale getirmek şart oldu' deyebilirler.ozaman görürüm ben sizi düşersiniz 200 hz lik caspera :DD...satış stratejisi....

Top Bottom