Neler Yeni

Ve sonunda sevdiğim kıza açıldım

Sebastian Szymanski

80+ Silver
6 aydan fazla süredir neler yaşadım bir kaç konu da açtım bugün sevdiğim kıza açıldım ama saçma bir şekilde ,
Kıza bir şey söyleyeceğimi zaten söylemiştim bugün yanına gittim ve biraz yürüyebilirmiyiz bir şey söylemem gerek dedim kız olur dedi yürümeye başladık başta normal sorular sordum mezuniyet filan var onları sordum morali bozuktu baya bir anlattı içini döktü sonrasında bana bir şey söyleyecektin sen dedi bende iyi değilsin şimdi söylemiyim dedim hayır anlatmam iyi geldi söyle filan dedi zorladı bende bir dizinin belirli bir sahnesini söyledim sahne baya absürt ama kime sorsam komik ve farklı olduğunu söyledi yine de sizlerede sorayım kız daha izlemedi yurtta izleyecek yarın da muhtemelen cevap verir şans dileyin
Video bu: zaman ayarlı değilse 1.saat 4.dk
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kızın ismi eda bu arada

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,536
İsim
umt
Discord
umt#4257
6 aydan fazla süredir neler yaşadım bir kaç konu da açtım bugün sevdiğim kıza açıldım ama saçma bir şekilde ,
Kıza bir şey söyleyeceğimi zaten söylemiştim bugün yanına gittim ve biraz yürüyebilirmiyiz bir şey söylemem gerek dedim kız olur dedi yürümeye başladık başta normal sorular sordum mezuniyet filan var onları sordum morali bozuktu baya bir anlattı içini döktü sonrasında bana bir şey söyleyecektin sen dedi bende iyi değilsin şimdi söylemiyim dedim hayır anlatmam iyi geldi söyle filan dedi zorladı bende bir dizinin belirli bir sahnesini söyledim sahne baya absürt ama kime sorsam komik ve farklı olduğunu söyledi yine de sizlerede sorayım kız daha izlemedi yurtta izleyecek yarın da muhtemelen cevap verir şans dileyin

Kızın ismi eda bu arada
Öncelikle tebrik ederim sonunda açılabildin,
Dizi komik olduğu için kız dalga geçiyorsun sanabilir haberin olsun. Umarım sevdiğin kişiye kavuşursun

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,515
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks

J.Sparrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,432
İsim
Emir Bayram

Kızın ismi eda bu arada
keşke böyle yapmasaydın çok çoçukça olmuş ağzından duysa en azından duygularını anlardın

milenix

80+ Gold

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,515
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks

Sebastian Szymanski

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
keşke böyle yapmasaydın çok çoçukça olmuş ağzından duysa en azından duygularını anlardın
Öncelikle tebrik ederim sonunda açılabildin,
Dizi komik olduğu için kız dalga geçiyorsun sanabilir haberin olsun. Umarım sevdiğin kişiye kavuşursun
Sahneyi söyledikten sonra kıza da dedim böyle de çok saçma oldu dizi biraz saçma dedim olsun dedi kız arkadaşlarıma sordum çok eğlenceli olmuş dediler

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,515
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks
İşte hangi eleman demişti bu saçmalığı? O konuya keşke açılmadan önce görebilseymişim.
adam gibi adam bence güzeldi en azından klasik şekilde açılmadım

milenix

80+ Gold
adam gibi adam bence güzeldi en azından klasik şekilde açılmadım
Sevmeyi zehirmiş gibi söylemişsin. Onu çıkarttığında zaten normal bir açılmadan farkı kalmıyor. Bana kalırsa fazla kasmaya gerek yok. Ben o kadar kastım kendimi en sonunda direkt "Seni seviyorum" dedim ve iyi ki öyle demişim diyorum. Fazla kasmaya gerek yokmuş.

Top Bottom