Neler Yeni

Ana Konu 🔥 VEE.. ASGARİ ÜCRET AÇIKLANDI ! 🎊

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
abi 10k asgari ücret olsa bile yetmez adam 4-5k ev kirası ödüyor neyin tribindeler bunlar. 1 hafta sonra ürünlerin fiyatları 2katı olacak. Bunlar ülkeyi ne hale getiriyorlar anlamıyorum.
Annem bugün hastaneye 1 saat sonuç almaya gitti asıl sonuç; doktorlar grevde çalışmıyorlar o_O Hükümet eleştirisi gibi olacak ama bu millet bu şekilde nereye kadar gidecek

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Bekir Emir
Lan ne güzel ekran kartı alacaktım ya
pc alma hayallerimizi birkaç yılcık daha erteleyelim .d
Mesaj otomatik birleştirildi:

abi 10k asgari ücret olsa bile yetmez adam 4-5k ev kirası ödüyor neyin tribindeler bunlar. 1 hafta sonra ürünlerin fiyatları 2katı olacak. Bunlar ülkeyi ne hale getiriyorlar anlamıyorum.
Annem bugün hastaneye 1 saat sonuç almaya gitti asıl sonuç; doktorlar grevde çalışmıyorlar o_O Hükümet eleştirisi gibi olacak ama bu millet bu şekilde nereye kadar gidecek
hiç zam yapmasa böyle bıraksa daha iyi elleme aga yapma maaşa fln zam ya, o zam yaptıkça durumumuz daha da kötü oluyor insanlar anlamıyor ama

Dolar

80+ Bronze
Çok saçma enflasyonu düşürmek yerine asgari ücreti yükselttiler onu geçtim iyi fiyat bile değil açlık sınırı 6 bin 319 zaten

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
pc alma hayallerimizi birkaç yılcık daha erteleyelim .d

hiç zam yapmasa böyle bıraksa daha iyi elleme aga yapma maaşa fln zam ya, o zam yaptıkça durumumuz daha da kötü oluyor insanlar anlamıyor ama
images.jpeg

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Doruk
İlgilendiği Kategoriler
Tarih
Her sene aynı şey çoğu şey inanılmaz derece zamlanıyor asgari ücreti arttırıyoruz aşırı extrem şeyler olmadıkça ürün fiyatları da asgari ücret de sabit kalmalı

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Bekir Emir
Bir kaç milyar yılcık daha erteleyelim :giggle: Ama Allah C.C bize yardım edecek ve bu zor durumdan bizi kurtarcak (!)
-Recep Tayyip Erdoğan
Hayırlısıyla gökten bi 3090lı pc inmesini bekliyorum

Her sene aynı şey çoğu şey inanılmaz derece zamlanıyor asgari ücreti arttırıyoruz aşırı extrem şeyler olmadıkça ürün fiyatları da asgari ücret de sabit kalmalı
ya nerede sürekli asgeri ücrete zam yaptığı görülmüş ki yılda 1-2 defa asgeri ücrete zam geliyor şaka gibi

Top Bottom