Neler Yeni

Vefat eden bir tanıdığımın Steam hesabı

WretcheR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Çağrı Arslan
Merhaba 2016'da vefat eden bir tanıdığım vardı. Bende en son neler oynamış diye Steam hesabına bakmak istedim... Hesabı bir arkadaşına vs. de vermemişti. Hesabına bir baktım en son CS2 oynanmış ve profil fotoğrafında Dying Light 2 var. CS2 1 yıl önce oynanmış ve Team Fortress 2'yi kendisiyle en son 2015 yılında oynamışız. Çok garibime gitti. Vefat eden tanıdığımın hesabını çalındıysa kurtarmamın bir ihtimali var mı? Hesabın içinde oyun veya değerli item bile yok. Neden çalındığını anlamadım. Sadece hesapta CS:GO ve Half-Life 2: Beta vardı. Sizin bu konudaki düşünceleriniz neler.

WretcheR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Çağrı Arslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

WretcheR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Çağrı Arslan
Pek hallediceklerini sanmıyorum belki sana vermezler ama çalındıysa çalanın elinden alırlar
Elinden alırlarsa sorun yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada hesabın tam çalındığına emin olamamıştım e-posta kısmında çok farklı bir e-posta vardı çalındığına emin oldum.

Son düzenleme:

YiğitY.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
174
İsim
Yiğit Yenigün
Bu arada hesabın tam çalındığına emin olamamıştım e-posta kısmında çok farklı bir e-posta vardı çalındığına emin oldum.
Kolay gelsin şimdiden kardeşi fln varmıydı belki o kullanıyordur

WretcheR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Çağrı Arslan
Kolay gelsin şimdiden kardeşi fln varmıydı belki o kullanıyordur
Eyvallah, abisi varda oyunla alakaları yok. Şuan e postasını bulmaya çalışıyorum. Bulursam geri alabileceğimi düşünüyorum.

WhoCares

80+ Silver
vefat eden kişinin öyle kafana göre alamiyorsun bilgilerini resmi belgeler olmadan

WretcheR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Çağrı Arslan
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Çınar Şahin
Merhaba 2016'da vefat eden bir tanıdığım vardı. Bende en son neler oynamış diye Steam hesabına bakmak istedim... Hesabı bir arkadaşına vs. de vermemişti. Hesabına bir baktım en son CS2 oynanmış ve profil fotoğrafında Dying Light 2 var. CS2 1 yıl önce oynanmış ve Team Fortress 2'yi kendisiyle en son 2015 yılında oynamışız. Çok garibime gitti. Vefat eden tanıdığımın hesabını çalındıysa kurtarmamın bir ihtimali var mı? Hesabın içinde oyun veya değerli item bile yok. Neden çalındığını anlamadım. Sadece hesapta CS:GO ve Half-Life 2: Beta vardı. Sizin bu konudaki düşünceleriniz neler.
Aga beee...

WretcheR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Çağrı Arslan
Hesabı vefat eden kişi başkası diyerek, yalan söyleyerek geri alabildim. Aksi takdirde hesabı sileceklerdi böyle bir durum yaşayan birisi olursa hesabın sahibi gibi tanıtın kendinizi...

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
ismail
Hesabı vefat eden kişi başkası diyerek, yalan söyleyerek geri alabildim. Aksi takdirde hesabı sileceklerdi böyle bir durum yaşayan birisi olursa hesabın sahibi gibi tanıtın kendinizi...
Vefat eden bir kişinin steam hesabını neden alma gereksinimi duydun ki? Silseler daha iyiymiş sanki.

Top Bottom