Neler Yeni

Vergisiz Telefon Faturada IMEI Şartı

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ramazan sefa
Amazondan samsung galaxy a34 5g aldım. Fakat vergi indirimi kapsamında olması için faturada IMEI olması şartı varmış. Amazon yetkililerini bu konuda talep bildirilmiş ama halihazırda faturaya IMEI yazma durumu söz konusu değilmiş.

onur-1449

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Onur Gümüş
Amazondan samsung galaxy a34 5g aldım. Fakat vergi indirimi kapsamında olması için faturada IMEI olması şartı varmış. Amazon yetkililerini bu konuda talep bildirilmiş ama halihazırda faturaya IMEI yazma durumu söz konusu değilmiş.
Bir geri dönüş oldu mu ne yaptın

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,160
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
redmi mağazasından aldığım telefonun faturasında talebim doğrultusunda seri no bölümüne telefonun imei numarası belirtildi. Bu yüzden internet satışı ile telefon satın almak istemedim. Umarım sorunun çözülmüştür

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Deniz Karaman

Galeyan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
M.Baran MALAY
redmi mağazasından aldığım telefonun faturasında talebim doğrultusunda seri no bölümüne telefonun imei numarası belirtildi. Bu yüzden internet satışı ile telefon satın almak istemedim. Umarım sorunun çözülmüştür
Seri no olarak yazılması yeterli mi?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
931,403
Üyeler
145,985
Son üye
codenameside
Top Bottom