Neler Yeni

VG249Q1R Nasıl bir monitör?

Enkaren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Python,JavaScript,C#,C++,HTML,CSS,Teknoloji,Bilgisayar Bileşenleri,İngilizce,Almanca,Uzay Bilimleri
Yeni bir bilgisayar almıştım ama bütün para bilgisayara gittiği için monitör alamamıştım eski monitörü hdmi to vga ile kullanıyordum bir miktar para biriktirdim monitörün renkleri canlı göstermesi gerek en önemli olarak 1920x1080 çözünürlük rekabetçi oyunlar içinde 144hz olması gerek benim araştırıpta bulduğum monitör bu 5k bütçem var bu monitör iyi midir? yoksa daha iyisi yada daha ucuza alınır mı ?

torenzo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
İbrahim efe
VG249Q1A benim eski monitörüm çok güzel bu monitör fiyat performans kırıldıgı için degistirdim

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,878
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Yeni bir bilgisayar almıştım ama bütün para bilgisayara gittiği için monitör alamamıştım eski monitörü hdmi to vga ile kullanıyordum bir miktar para biriktirdim monitörün renkleri canlı göstermesi gerek en önemli olarak 1920x1080 çözünürlük rekabetçi oyunlar içinde 144hz olması gerek benim araştırıpta bulduğum monitör bu 5k bütçem var bu monitör iyi midir? yoksa daha iyisi yada daha ucuza alınır mı ?
Hocam monitöre bakmadım ama renk olayı için ips panel alırsanız diğer istediğiniz özellikler o fiyat bandında var.Ben dün Asus Vg249q1a aldım 165hz 1ms ips panel ancak gerçek 1ms vermiyor mprt simgesi vardı gtg gerçek 1ms diye biliyorum.Mediamarktta 4400TL fiyatı vardı 4 yıl kasko yaptırdım 5100e denk geldi direk elden teslim aldım.Kasko olayını sordum en ufak sorunda getirseniz zaten kasko parasını ödeyeceksiniz dedi ama kasko yaparsanız sizden kaynaklı elektrik kesintisi panelde veya ekranda sıkıntı olduğunda biz karşılıyoruz dedi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

VG249Q1A benim eski monitörüm çok güzel bu monitör fiyat performans kırıldıgı için degistirdim
Hocam bende overclock kısmı gri gözüküyor değiştiremiyorum yani nasıl yaparım ?

Top Bottom